Reklaam sulgub sekundi pärast

Ootamatu kooslus! Merlyn Uusküla ja räppar AG avaldasid ühise singli: paneme fännibaasid kokku ja vaatame, mis saab

star

Star FM hommikuprogrammis käisid täna külas lauljanna Merlyn Uusküla ja räppar AG, kes andsid hiljuti välja ühise loo "Tähed öös". Saates rääkisid artistid, missugune põnev tagamõte ajedas neid kui väga eriilmelisi artiste koostööd tegema.

Artistide arvates võib nende koostööl olla hea mõju loo populaarsusele erinevates vanuserühmades. "Minul on selline 30+ kuulajaskond, AG-l on äkki 18+. Siis fännibaasid paneme nii-öelda kokku ja vaatame, mis saab," ütles Merlyn.

Naise sõnul oli neil plaan koos lugu välja anda juba mitu aastat tagasi. "Mõtlesime, et võiks midagi ägedat teha koos ja see plaan on juba küpsenud aastaid. See lugu on selline kaua tehtud kaunikene," tõdes lauljanna. Merlyni arvates tulebki artistidel teha aeg-ajalt selliseid koostöösid, mida kuulajad neilt ei ootaks.

Artistid tõdesid ka, et neil on väga hea meel piirangute leevenemise üle, kuna saavad nüüd taas kontserte anda.

Räppar AG hinnangul on praegusel keerulisel ajal just meelelahutajate ülesanne inimestele vahelduseks ka midagi positiivset pakkuda. Merilyn rõhutas samuti, et artistid ei peaks oma loomingus negatiivsusele keskenduma, vaid proovima kuulajaid just sellest välja tuua.

Kuula lähemalt Star FM hommikuprogrammist!