Ohoh! Sisulooja Karl-Gustav Kurn käis NATO peakontoris Eestit esindamas

Karl-Gustav kurn esindas Eestit NATO peakontoris
Karl-Gustav kurn esindas Eestit NATO peakontoris — FOTO: Erakogu

“Milline au on olla kaasatud selles projektis!” ütleb sisulooja Karl-Gustav Kurn, kes kutsuti #ProtectTheFuture raames Brüsselisse NATO peakorterisse Eestit esindama.

Karl-Gustavi sõnul kutsuti erinevad sisuloojad Eestist, Lätist, Leedust ja Poolast kokku, et näidata, millega NATO tegelikult tegeleb.

“Rõõm on olla osa selles ülemaailmselt tähenduslikus projektis. Tähtsaim asi, mida õppisin on, et: #NatoIsHere (NATO on siin) ja #WeAreNato (meie oleme NATO) nüüd ja alati! NATO liitlased kaitsevad meid ja meie neid, ja teades seda, tekitab see meis turvalise tunde,” kirjeldab Karl-Gustav oma Instagrami postituses.

Karl-Gustav käis NATO peakontoris
Karl-Gustav käis NATO peakontoris — FOTO: Erakogu

Noore sisulooja jaoks on ka äärmiselt tore teadmine, et Baltimaad on NATO jaoks väga tähtsad ja meid austatakse väga, kuigi oleme üsna väikesed riigid.

“Mulle väga meeldis see, kuidas nad rääkisid Soome ajateenistusest, kui hea see on. Seal käiduna võin ka sellega nõustuda. Nad on väga õnnelikud, et Soome on nende 31. liige ja mina olen ka,” lisab ta.

Karl-Gustav käis NATO peakontoris
Karl-Gustav käis NATO peakontoris — FOTO: Erakogu

Muuhulgas avanes sisuloojal võimalus kohtuda silmast silma Läti peaministri Krišjānis Kariņše ja NATO peasekretäri Jens Stoltenbergiga. “See oli nii suur AU!!” hõiskab Karl-Gustav.

Karl-Gustav käis NATO peakontoris
Karl-Gustav käis NATO peakontoris — FOTO: Erakogu

Noormehe sõnul hindab NATO noori väga kõrgelt ja seda on näha ka nende töötajate silmist. “Neil lähevad silmad särama, kui nad kohtuvad noorte andekate inimestega. Kõigil on sama eesmärk – rahu säilitada ja maailma paremaks muuta,” sõnab ta.

Vaata ühtlasi viimast Karl-Gustavi meeleolukat reageerimissaadet koos Kristjan Lüüsiga, kus üheskoos vaadati teleajaloo klassikat “Lihtne elu”!

Kommentaarid puuduvad