Ohoh! Hollywoodi megastaar Brad Pitt tuli turule sooneutraalsete näohooldusvahenditega

Brad Pitt
Brad Pitt. Foto: PAC/IS/MPI/Capital Pictures

Hollywoodi megastaar ja armastatud näitleja Brad Pitt on küll juba 58-aastane, aga endiselt ei väsi ta meid üllatamast! Nimelt annab mees teada, et on loonud sooneutraalse näohooldustoodete sarja Le Domaine.

Pitt andis eksklusiivse intervjuu Vogue väljaandele, kus avaldas oma värske tootesarja tagamaad. Tegemist on teadlaste poolt väljatöötatud looduslike toodetega, mida saavad kasutada nii naised kui mehed. 

Kuigi Pitt on tootesarja loomisprotsessiga väga tihedalt seotud olnud, alates välimusest kuni arenduseni, ei kavatse ta olla selle “nägu” ehk TikToki videosid ja reklaamikampaaniaid koos temaga ei maksa oodata. 

Tootesarja teeb huvitavaks asjaolu, et see on tihedalt seotud veini ja veini tootmiseks kasvatavate viinamarjadega, mis sisaldavad rikkalikult antioksüdante. Le Domaine tooted sisaldavad erilist GSM10 molekuli, mis aitab stressiilminguid näos leevendada ja nahal kollageeni paremini omandada. 

Pitt tunnistab, et tal pole alati endal olnud parim suhe näohooldustoodetega ning eelistab asju lihtsana hoida. “Ma ei taha vananemise eest ära põgeneda. Me ei pääse sellest ja mulle meeldiks, kui me ühiskonnas seda rohkem hindaksime. Me rääkisime ka selle tootesarja puhul märksõnast nagu “vananemisvastane”. See on naeruväärne! See on muinasjutt. Aga mis on reaalne, on oma naha kohtlemine tervislikumal viisil,” räägib Pitt, mis on tema loodud tootesarja eesmärk.

Loe pikemalt ajakirjast Vogue.

Kommentaarid puuduvad