Reklaam sulgub sekundi pärast

Nõustud? Ajakiri Time valis aasta inimeseks maailmakuulsa popstaari

Taylor Swift
Taylor Swift — FOTO: 123rf

USA mainekas ajakiri TIME valis aasta inimeseks maailmakuulsa lauljatari Taylor Swifti, kellel õnnestus edastada näiteks Venemaa president Vladimir Putinit kui ka Barbie nukku.

Aasta inimese tiitleid on TIME jaganud 1927. aastast saadik ja Taylor Swift on ainus naine, kes on pälvinud selle au kahel korral. Esimest korda sai ta selle tiitli 2017. aastal.

Swift andis TIME väljaandele ka intervjuu, kus tõdes, et terve tema karjääri vältel on teda nii ülistatud kui ka maha materdatud. „Tundub, et minu karjääri läbimurdehetk tuli 33-aastaselt. Ja esimest korda elus olin ma vaimselt piisavalt tugev, et kõik sellega kaasnevat vastu võtta.“

Swiftist rääkides ei saa üle ega ümber tema saavutustest, mida on noorel naisel rohkem, kui jõuaks kokku lugeda. Lauljatari laulud murravad tihtipeale edetabelirekordeid ja tema hetkel käimasolev „The Eras“ turnee on lausa niivõrd populaarne, et sinna piletite saamine on keerulisem kui mõni Tom Cruise'i missioon.

Intervjuus tuli juttu ka Swifti värskest suhtest Ameerika jalgpallistaari Travis Kelce’iga, kellega koos ilmus ta esmalt avalikkuse ette septembris. „Selleks ajaks, kui ma esimesele mängule läksin, olime paar,“ avaldas Swift ja lisas, et nad olid esimest korda kokku puutunud suvel. „Mõned inimesed arvavad, et nad nägid sellel mängul meie esimest kohtingut, aga me ei oleks nii segased, et esimest kohtingut avalikult kajastada.“

Kommentaarid puuduvad