Reklaam sulgub sekundi pärast

Noore sisulooja avameelne ülestunnistus: ma üritan endale meeldida, aga see on tohutult raske!

Star FM

Karl-Gustav Staris
Karl-Gustav Kurn raadios Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas TV3 uue noorteseriaali "Kõige parem kaaslane" üks osaleja ja sisulooja Karl-Gustav Kurn. Kuigi paljud arvavad, et tegemist on tõeliselt edeva ja enesekindla noorukiga, on olukord tema sõnul hoopis vastupidine.

Karl-Gustav tegeleb aktiivselt sisuloomisega Youtubes ja on kätt proovinud ka lühifilmide tegemisel. Näiteks näitab noormees videovahendusel oma tavalisi igapäevatoimetusi ja see tõesti läheb teistele inimestele korda. 

Kuid niigi andekas noormehes on peidus ka näitlejapisik - nimelt unistab ta lavakasse sissesaamisest. Soomes see tal veel õnnestunud pole. "Seal üldse väga ebatõenäoline, et sa sisse saad. Iga aasta kandideerib sinna 1200 inimest. See on üsna võimatu! Aga ma iga aasta proovin," kinnitab ta. "Ma tahan mitme ametiga tegeleda tulevikus!"

Meedia, tele ja filmindus - see kõik huvitab Karl-Gustavit väga. Uues telesaates osalemine oli tema sõnul tegelikult tohutult äge ja kohati lausa luksuslik, sest koguaeg toodi neile kottidega süüa. "Kaamerad ei läinudki kunagi kinni, vaid filmiti ja salvestati 24/7! Viimastel päevadel hakkas mul ära kassima. Niipea, kui kaameramees tuli tuppa, ma läksin kohe minema sealt," paljastas noormees.

Karl-Gustav paistab saates tohutult enesekindel ja kammib pidevalt oma juukseid, mis on mõned vaatajad pannud arvama, et ta on edev. Tegelikult on olukord aga hoopis vastupidine. "Ma ise ei pannud seda saates absoluutselt tähele, see on mul alateadvuses kuidagi! Paljud arvavad, et ma olen eneseimetleja, aga see pole üldse nii! Pigem on see, et ma olen väga enesekriitiline ja ma üritan saada ennast endale meeldima ja see on väga raske kusjuures," tunnistas ta avameelselt.

Kuula täispikka intervjuud Raadio Star FM hommikuprogrammist!

Vaata ka Karl-Gustavi reageerimisvideot saate "Kõige parem kaaslane" kolmandale osale!