Naljaviluks tehtud DNA-test paljastas tõe: naine kasvatas 12 aastat võõra mehe last!

DNA-test paljastas, et naine kasvatas 12 aastat võõra mehe last.
DNA-test paljastas, et naine kasvatas 12 aastat võõra mehe last. — FOTO: Adam Radosavljevic / 123RF.COM

Ameerika Ühendriikides Salt Lake City’s elav 47-aastane Donna Johnson otsustas koos perega teha naljaviluks DNA-testi. Selgus, et naise abikaasa Vanner ei olegi pere noorima poja isa, vahendab The Sun!

“Lugedes internetist DNA-testi tulemusi, arvasin, et on toimunud viga. Seal seisis, et minu abikaasa Vanner on meie vanima poja isa, kuid noorima poja isa on teadmata. Mõistsin, et kliinikus, kus tegime kunstliku viljastamise protseduuri, pidi olema toimunud mingisugune segadus,” rääkis Johnson.

Donna kohtus oma abikaasa Vanner’iga juba keskkoolis ja paar abiellus 2003. aastal. Varsti pärast abiellumist sündis nende esimene poeg Vanner Juunior, kes on nüüdseks 18-aastane.

“Me ei suutnud ära oodata, et saada veel üks laps, kuid Vanner’il tekkisid terviseprobleemid ning vajaminev operatsioon tekitas kahjustusi, mis tähendas, et ma ei saanud enam loomulikul teel rasestuda,” rääkis Johnson.

Donna ja Vanner otsustasid teise lapse saamiseks kasutada kunstlikku viljastamist. “Kui meie poeg Tim 2008. aasta augustis sündis, oli see nagu ime. Vanner Juunior oli isa siniste silmade ja heledate juustega, Tim aga minu tumedate juustega ja sportlik. Olime õnnelik pere ja Vanner jumaldas mõlemat poissi,” meenutas Johnson.

Donna selgitas, et kui lapsed olid suuremad, otsustas perekond lõbu pärast teha DNA-testi, et saada rohkem teada oma esivanemate kohta. Perekonna ehmatuseks selgus, et noorima poja Tim’i isa ei olegi Vanner.

“Võtsime ühendust advokaadiga, kes kinnitas meile, et jääme Tim’i seaduslikeks vanemateks, mis oli suur kergendus. Mul oli raske vaadata, kuidas Vanner leppis sellega, et Tim ei olnud bioloogiliselt tema oma. Ma vajusin depressiooni ja mul oli raske keskenduda oma tööle õpetajana,” meenutas Johnson.

2020. aasta oktoobris viis Vanner Tim’i välja jäätist sööma, et uudis teatavaks teha. “Kui nad tagasi tulid, kallistasin meie poega ja ütlesin talle, kui väga me teda armastame. Ta oli väga vaikne ja ütles, et armastab meid samuti,” rääkis Johnson.

Allikas: The Sun. Loe täpsemalt, kes osutus perekonna noorima lapse isaks ja vaata pilte siit!

Kommentaarid puuduvad