Naistekuu

toob teieni Passion Games

Oled oma naiselikkuse kaotanud? Siin on nipid, kuidas see uuesti üles äratada

Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv. — FOTO: 123rf

Aina enam naisi kurdavad, et viibivad saavutusvajaduse tõttu pidevalt meesenergias ja on minetanud sellega osa oma naiselikkusest. Kuidas taastada see maagiline jõud iseendas nii, et hoida kõike tasakaalus?

Tänapäeva maailmas soovivad paljud naised olla ka sisemiselt oma naiselikkusega kontaktis. Samas eksiteerib naistel samuti eneseteostuse vajadus ja soov astuda karjääriredelil aina kõrgemale. See on nii mõnegi naise viinud sisemisest jumalannast veel kaugemale, aga kuidas taastada oma ürgne ja pehme naiselikkus? 

Ära võistle meesenergiaga

Paljud arvavad, et naiselikkust peab tõestama kuidagi võitluses meesenergiaga, millesse kuulub iseenda olemasolu pidev õigustamine, võimu saavutamine, võrdsuse tagamine. Naistel ei ole vaja tõestada, et nad saavad ilma meesteta hakkama. Kuid tõsi on see, et naised ei saa ilma meesteta hakkama ja mehed ilma naistet.

Loo sügavam side oma juurtega

Sinu esimene arusaam naiselikkusest tuleb emast või esimesest naisest, kes lapsepõlves sinu eest hoolitses. Esmalt, vabasta ennast kõigist oma ema, vanaema ja teiste vanemate naiste arusaamadest. Kuid kui soovid sügavamat kontakti oma naiselikkusega, siis uuri oma tundeid seoses oma emaga või perekonnaga. Meie vanemad ei ole süüdi kõigis meie muredes. Kõikidel on perekonnast tulenev taak, aga proovi oma vanematega vestelda ja neid paremini mõista. See toob sinusse rahu ja tihtilugu rahus peitub jõud avastada oma naiselikkuse vägi. Seega kunagi ei ole hilja, iga päev on võimalus uuesti alustada.

Hinda ka teiste naiste väärtust oma elus

Suhtle teiste naistega, tee nendega koostööd ja jaga oma kogemusi. Naiselik on suhelda, ennast väljendada. Saage kokku ja tehke seda, mis teie usk lubab: lobisege niisama või arutage vaimseid teemasid ja mediteeriga. See on tohutu vabanemine, jagada oma kogemusi. Sa märkad, et paljudel on sarnased unistused, hirmud ja valud.

Õpi looma ilu ja harmooniat

Kui soovid oma naiselikkust äratada, siis tegele teadlikult loominguliste tegevustega. Maali mõni ilus maal või pane üksinda kodus olles muusika mängima ja liigu sellises rütmis nagu ise soovid. Voola, puuduta ennast ja saa kontakti oma kehaga. Unusta ära, et sa said kunsti tunnis kolme või keegi ütles sulle, et sa ei oska tantsida. Loo läbi enda ilu ja kergust oma ellu, sest ainult sina saad seda muuta.

Armasta ja aktsepteeri oma keha

See ei ole pelgalt sõnakõlks, et keha kuulab sinu mõtteid – ehk siis armasta oma keha. Me peame hindama oma keha ja tema võimet olla terve. Samuti kui me ei ole oma kehaga rahu saavutanud, siis ei saa me kunagi tunda tõeliseid seksuaalseid naudinguid. Mehele pakub suurimat naudingut näha sind nautimas. Kui sa pead oma kehast lugu, siis seda hindab ja austab ka meessugu.

Ole iseenda kõige parem sõber

Alusta iseendast ja ole iseenda vastu leebe ning armastav. Ära piitsuta ega sunni ennast. Loodus ja vaimsed praktikad aitavad saada kontakti iseenda ning rahuga enda sees. Luba endale iga päev midagi meeldivat. Ole kõige kaunim ja graatsilisem versioon iseendast ning näe ennast positiivsetes toonides.

Kommentaarid puuduvad

Naistekuu

toob teieni Passion Games