Naistepäeva loosimäng! Vasta küsimustele ja võida pääsmed Smilersi juubelikontserdile

Smilers
Smilers — FOTO: Pressimaterjal

18. märtsil tähistab pop- ja rock ansambel Smilers oma 30. juubelit Unibet Arena koos suure kontserdiga. Piletid on tänaseks peaaegu juba väljamüüdud, ent nüüd on veel kahel õnnelikul võimalus võita pääsmed kahele!

Suur juubelikontsert annab võimaluse teha kummardus viimasele 30 aastale, mille jooksul on toimunud lugematul arvul kontserte. Seekordne kontsert Unibet Arenal on aga midagi palju suuremat ja võimsamat, kui kunagi varem. 

18. märtsil Unibet Arenal unustamatu juubelikontsert, kogu info ja piletid siit!

Peakorraldaja Andres Puusepp lisab: “Esmakordselt võetakse kontserdil kasutusele eriefektid, mida varem Eestis kasutatud pole ja mis tellitakse siia välismaalt, kogu meeskond pingutab selle nimel, et show tuleks vägev ja enneolematu!” 

Smilers on avaldanud 15 stuudioalbumit mitmekümne raadiohitiga ning kahel järjetikul aastal kuulutatud aasta artistiks. Bändis on aastate jooksul kaasa löönud palju muusikuid, Unibet Arenal astuvad üles basskitarril Urmas Jaarman, soolokitarril Erko Laurimaa, klahvpillil Mikko Saira ja trummidel Raido Kurri.

Selleks, et osaleda auhinnaloosis, kus peavõiduks on 2×2 piletit Smilersi suurele juubelikontserdile, vasta allolevatele küsimustele ja jäta kindlasti ka oma kontaktandmed!

Loosimäng toimub 08.03-15.03 ja õnnelike võitjatega võetakse ühendust.

Tutvu ka privaatsuspõhimõtetega SIIN!

Kommentaarid puuduvad