Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas teadsid? Just selliste omadustega naised on meeste silmis atraktiivsed

— FOTO: 123rf

Loomulikult on kõik mehed erinevad. Siiski on korduvalt uuringutega kinnitatud, et nii mõnedki omadused võivad muuta naise väga atraktiivseks. Siin on seitse omadust, mis muudab naise vastupandamatuks.

1. ''Oma'' stiili leidnud naine

Meestele meeldib näha naisi kandma riideid, milles nad tunnevad end hästi ja mugavalt ning mis sobib nende isiksusega. Riided jätavad esmamulje ning peegeldavad ka seda, milline on naise olemus - kas ta kannab kontsasid ja kleiti, armastab ta vabaajariietust või midagi muud. 

2. Võrdsus

Kuigi mehe loomulik instinkt oma naise eest hoolitseda, on meie ühiskonnas aina rohkem levinud võrdus. Sellised asjad nagu kohtingul arve eest tasumine ning suhtes oma arvamuse eest seismine on meeste silmis väga atraktiivsed. 

3. Juhtimine

Naised, kes ei karda juhtida, otsuseid langetada ning on algatusvõimelised, on mehe silmis äärmiselt kütkestavad. 

4. Enesekindlus 

Miski ei sära eredamalt kui enesekindlus ja mugav olemine just sellisena, nagu sa oled. Oma välimusega rahul olev naine on keegi, kellelt mees lihtsalt ei suuda pilku pöörata. 

5. Kirglikkus

Naised on ägedad ja tugevad ning meestel on alati hea meel näha neid tegemas – seda, mida nad kõige paremini oskavad! Nad hindavad, kui naisel on tugev kirg ja elurõõm. 

6. Tahte elada täiel rinnal
Olgu need väiksemad tegevused nagu eksprompt küpsetamine või põnevad plaanid nagu matkamine ja temaga koos millegi uue tegemine – mehele meeldib, kui naine tunneb huvi uute tegevuste vastu ja on alati valmis seiklema.

7. Hea vestluskaaslane ja kuulaja
Kuigi iga mehe jaoks on esmasel külgetõmbel palju seost naise välimusega, on sama oluline, et ta saaks naisega intellektuaalsel tasandil vestelda. Iga mees otsib koosolemist naisega, kes hindab tõeliselt seda, mida mehel on öelda ja hindab teda selle eest.