Armukelmide ohvriks langenud naised ummistasid Kirsti Timmeri vastuvõtud: neil pole raha ega kuhugi minna!

Kirsti Timmer
Kirsti Timmer — FOTO: TV3

Nõid ja tarokaartide emand Kirsti Timmer avaldas “Miks me oleme idioodid?” podcastis kurva tõe, kuidas vahepeal sattus tema juurde niivõrd palju kelmuse ohvriks langenud naisi, et talle tundus, et see oli ainus teema, millega ta üldse tegelema pidi.

“Neid naisi käis mu juures nii palju, kes olid oma korterid maha müünud, majad maha müünud, saatnudki need rahad kõik ära. Ja kes uskusid siiralt!” meenutab Timmer.

Üks naine oli Kirsti juures rääkinud, kuidas ta ootab Ameerikast miljonäri ning kellele tal on tarvis veel viimane raha teele saata. “Ta ütles, et mees on Soomes kinni, sest tal on nii suured rahakohvrid, et Soomes loetakse seda raha üle. Vaatasin talle otsa ja ütlesin, et kuule, ütle nüüd see lause uuesti. Kas sa arvad, et tänapäeval keegi reisib lennukiga ja tema pagasis on suured rahakohvrid, kus on kõik sularaha? Mitte, et see on tal pangas ja krediitkaart on taskus,” sõnas Kirsti, peale mida jõudiski naisele kohale, et oli petta saanud.

Kirsti hinnangul ongi kelmide peamiseks sihtmärgiks üksildased naised, kes otsivad tähelepanu. Ta kirjeldas üht tüüpilist juhtumit, kui tema vastuvõtule tuleb mõni naine, kes kannab väljaveninud dressipükse, pole aastaid juuksuris käinud ja ehk on tal isegi mõni hammas puudu. “Tuleb siis selle kena doktorihärra pildiga, et tal on suur armastus, ta on kõik oma säästud sinna saatnud ja küsib, et kas ta kolib nüüd ära. Vahel olen ma öelnud, et vaata nüüd ise seda pilti. Siis vaata peeglisse ja küsi, miks see rikas kena välimusega Ameerika doktor ei leia seal endale mitte kedagi, vaid ta otsib üles sinu, ilma hammasteta muti. Mõtle nüüd natuke loogiliselt ja siis see inimene saab aru ja ta ei tule selle peale enne! Sa pead karmilt vahel selliseid inimesi raputama, sest et vastasel juhul ta läheb ära ja ütleb, et ma olen lihtsalt kade,” ütleb Kirsti.

Kuula podcasti Spotifys või Soundcloudis!

Kommentaarid puuduvad