Naistekuu

toob teieni Passion Games

7 omadust, mis muudavad iga naise vastupandamatuks

Pilt on illustratiivne
Pilt on illustratiivne — FOTO: 123rf

Märtsikuu on tv3.ee portaalis pühendatud naistele. Seega on just praegu paslik välja tuua need omadused, mis muudavad pea iga naise vastassugupoole silmis vastupandmatuks.

Mis muudab ühe naise vastupandamatuks? Kas kaunid kiharad ja ilusad küünad või on seal taga midagi enamat? Ehkki enamik inimesi arvab, et mehed armuvad peamiselt väga ilusatesse naistesse, siis Fox News’i poolt läbi viidud küsitluses  selgub hoopis midagi muud.

7 asja, mis muudavad naise vastupandamatuks:

Headus

Mehed märkavad alati headust, eriti kui nad näevad sinus pikaajalise suhte kandidaati. Nende jaoks on oluline, et sa oled ka teenindajaga lahke ning viisakas, sest see näitab inimtüübi kohta päris palju.

Enesekindlus

Mehed hindavad naiste puhul ka tervislikku enesekindlust. Just sellist, kus sa tead oma väärtust ja oled oma tegemiste üle uhke. Sa ei otsi pidevalt teiste heakskiitu, vaid oled teadlik oma nõrkadest kohtadest, aga suudad need tugevuseks pöörata. Kui sa oled iseenda üle uhke, siis on seda ka sinu kõrval olev mees.

Positiivsus ja võime lõbutseda

Me teame kõik, et argipäev võib olla stressirohke, kuid mehe juuresolekul peaksid tundma end täiesti vabalt. See tähendab, et sa võid häbenemata teha nalja või tantsida nii, nagu keegi ei näeks. Mehed hindavad, kui suudad ka enda üle naerda ja kui sa ei kanna kogu aeg ”tubli tüdruku” maski.

Haavatavus

Tänapäeva maailmas tahavad naised samuti tugevad olla ja võrdväärsed meestega. Selle tulemusena on paljud neist unustanud, et me võime olla ka haavatavad. Mehed hindavad, kui sa julged näidata oma nõrkusi, oled avatud ja siiras. Kui sa suudad tunnistada üles need asjad, mille üle sa oma elus uhke pole, näitab see mehele, et sa armastad ja usaldad teda. Ja sellise aususe peale julgeb tema samaga vastata.

Õnnelikkus

Kui sa oled oma eluga rahul, oled sa ka õnnelik ja rõõmus. See kiirgab välja ja jääb vastussugupoolele kahtlemata silma. Õnnelikud naised, kes ei pelga seda välja näidata, lihtsalt näivad kütkestavad, olenemata sellest, milline on nende kaalunumber või küünevärv. Selliste naiste kõrval tunnevad ka mehed end paremini.

Iseseisvus

Kui oled sihikindel, sõltumatu ja iseseisev, oled sa meeste silmis ka huvitav. See tähendab, et sul on oma elu ja sinuga on, millest rääkida. Mees tahab tunda, et ei täida su elus mingit tühimikku, kuid ometi on sinu jaoks eriline ja oluline. Ära karda ka välja näidata seda, et ta on sinu jaoks vajalik.

Naiselikkus

See tähendab naiselikkust nii välimuses kui suhtumises elusse. Naudi enda ja teiste eest hoolitsemist, ole ilus ja pehme, hoolitse oma mehe eest. See tekitab mehes turvalist tunnet ja nii saab ta sinu kõrval ka ise rohkem mees olla.

Kommentaarid puuduvad

Naistekuu

toob teieni Passion Games