Muljetavaldav! Seidi Voogre avaldas nimekirja asjadest, mida ta oma näonaha nimel teeb

Seidi
Seidi — FOTO: Seidi Voogre/Instagram

Suunamudija ja igapäevaselt õpetajana töötav Seidi Voogre on korduvalt oma sotsiaalmeedias rääkinud, kuidas tal on probleeme oma näonahaga. Nüüd jagas ta oma jälgijatega, milliseid kasulikke nippe ta igapäevaselt kasutab, et tervisemuredega toime tulla.

Seidit kimbutab tugev akne ja ta on selle pärast käinud pidevalt ka arstide vahet ning proovinud erinevaid meetodeid, et sellest vabaneda. Värskes Instagrami-loos tõdeb ta, et on jõudnud arusaamani, et aknet mõjutab väga paljuski tema kõhutervis ning näiteks sellerimahla joomine on aidanud tal suuremaid katastroofe eemal hoida.

Lisaks oma näonaha võrdluspiltidele toob ta välja, et oluline on puhas toitumine. “Ma ei ole üldse tubli tegelt, üritustel ja vahel niisama ka söön rämpsu ikkagi,” tunnistab Seidi, et ei suuda alati sajaprotsendiliselt puhtana oma toidulauda hoida.

Seidi Instagrami lugudes
Seidi Instagrami lugudes — FOTO: kuvatõmmis

Selleks aga, et oma probleemset näonahka veidigi kontrolli all hoida, praktiseerib Seidi mitmeid kasulikke nippe, mida ta ka oma jälgijatega jagas. Näiteks joob ta igal hommikul pool liitrit sidrunivett ja pool liitrit sellerimahla. Lisaks kuuluvad tema menüüsse erinevad teed (kasekäsn, hibiskus ja sidrunmeliss), küüslauk ning mesi.

Oluline on ka end liigutada ja trenni teha ning loomulikult puhtalt toituda, ent Seidi paneb oma jälgijatele ka südamele, et sellest kõigest ei pea kramplikult kinni hoidma. “Olgem ausad, kui ma tahan krõpsu või šokolaadi, siis ma söön ka. Kui ma ei viitsi jalutada või trenni teha üks päev, siis pole ka maailmalõpp,” ütleb ta oma Instagrami lugudes.

Seidi soovitused tervema näonaha jaoks
Seidi soovitused tervema näonaha jaoks — FOTO: kuvatõmmis

Kommentaarid puuduvad