Mis juhtus? Noor ja populaarne sisulooja ajas kõik oma juuksed maha: ma armastan seda!

Karl-Gustav Kurn
Foto: Erakogu

TV3 tõsielusaatest “Kõige parem kaaslane” tuntuks saanud noor sisulooja Karl-Gustav Kurn on hüljanud oma imekaunid kohevad juuksed ja pea kiilaks ajanud! Selle põhjuseks pole aga mitte drastiline imagomuutus või mõni moetrend, vaid noormees valmistub Soomes ajateenistusse minema.

Võtsime Karl-Gustaviga ühendust ja uurisime, kuidas ta tunneb ennast enne sellist suurt elumuutvat kogemust. Juhuslikult õnnestus meil ta tabada täna täpselt 3 tundi enne tema ametlikku kaitseteenistusse minekut. “Emotsioonid on praegu väga rahulikud, kuigi liblikad kõhus ikka keeravad veidi. Ma olen oodanud seda väga, kuigi väiksena ma ikka lugesin aastaid selleni ja mõtlesin, et ma kindlasti ei taha minna. Täna ma aga mõtlen, et tuleb ära teha,” kirjeldab ta.

Kaitsevägi on Karl-Gustavi jaoks mugavustsoonist väljaastumine. “Mu suurim hirm kusjuures on kaitsevägi, aga see tuleb ära teha ja oma hirmudele vastu astuda. Ma olen uhke, kui ma selle ära teen ja ma ei tea, kas see on kuus kuud, üheksa kuud või kaksteist kuud. Ma eeldan, et see on üheksa kuud, aga ma ei või kindel olla selles,” tunnistab ta ja lisab, et väike närv on ikka sees.

Vaatamata hirmule ja ärevusele, ootas ta seda väga, sest see on väga suur refresh (värskendus – toim.) tema elule. “See on midagi uut jälle, mis on väga lahe! Aasta aega üritan olla ka pausil sotsiaalmeediast,” kirjeldab Karl-Gustav.

Karl-Gustav Kurn
Foto: Erakogu

Järgmine aasta plaanib sisulooja kolida hoopiski Tamperre, et seal meediat ja filmindust õppima asuda. See võib tema sõnul tuua kaasa ka selle muudatuse, et tema sisu muutub soomekeelseks või hoopis kakskeelseks. “Seda peab veel vaatama, kuidas mu sotsiaalmeedia karjäär edeneb järgmine aasta,” mõtleb ta.

Aga miks läheb Karl-Gustav Soome kaitseväkke, mitte Eesti omasse? “Kuna ma olen Soomes elanud juba 13 aastat, siis Eesti kaitseväkke minek tunduks mulle palju võõram ja veidram. Ma vahetasin ka Soome kodakonsuseks endal, sest niikuinii ka tulevikus ma kavatsen elada Soomes. Tundus palju loogilisem,” selgitab ta, lisades, et tõenäoliselt tuntaks ta Eestis ära ja see ahistaks teda. Soomes teda niimoodi ei tunta ja ta saab rahus olla. “Saab uusi tutvusi teha nii, et kellelgi ei ole sinust eelarvamust.”

Karl-Gustav jäi “Kõige parema kaaslase” saates silma oma uhkete juustega, mida ta pidevalt kammis. Kuidas ta nüüd kiilakana toime tuleb? “See on väga mõnus! Ma armastan olla juusteta! Ma arvan, et ma jätangi selle nii, sest see teeb mehelikumaks, see on midagi uut ja juuksed ei tule silme ette, mis on mõnna! Ja ma ei pea juukseid pesema, see on nii mõnus tunne, kui ei pea hoolitsema,” rõõmustab ta.

Meenuta ka, kuidas Karl-Gustav maineka šampoonibrändi koostööst keeldus!

Karl-Gustavi lõbusaid reacte “Kõige parema kaaslase” osadele vaata TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad