Mis juhtus? Mitmeid armastatuid koomikuid enam Comedy Estonia üritustel esinemas ei näe

— FOTO: Comedy Estonia facebook

Reedel andsid seitse Comedy Estonia nime all tegutsenud koomikut teada, et nemad enam selle nime all ei tegutse ning üritustel ei esine.

Lahkunud koomikuteks olid Ari Matti Mustonen, Sander Õigus, Mikael Meema, Ardo Asperk, Karl-Alari Varma, Roger Andre ja Daniel Veinbergs. 

“Meie kõigi rõõmuks on viimase 10 aastaga Eesti stand-up komöödia maastik üha suuremaks kasvanud. Mida suuremaks üks pere kasvab, seda kitsamaks muutub ühe katuse all. Ühel hetkel kolivad perepojad oma iseseisvat elu elama,” kirjutasid koomikud oma sotsiaalmeediakontodel.

Comedy Estonia varasemast 12 liikmest jääb alles viis –  Comedy Estonia eestvedaja Louis Zezeran ja koomikud Aleksandr Popov, Ann Vaida, Piibe Kirke Aljas ning Tatjana Vinogradova. 

Fännid ei pea aga muretsema, sest lahkunud koomikud lubavad stand-upidega jätkata ja seda “Huumoriklubi” nime alt.

“Huumoriklubi nime all plaanime korraldada oma ühistuure, soolotuure ja erinevaid komöödiaõhtuid. See pole vana lõpp, vaid millegi uue algus,” tähendasid koomikud.

Näita 2 kommentaari

Ütlen Sulle just nii, sest võin vanuse poolest olla emaks.
Sul on ju olnud võima lusi peret luua, oli ju pruut (või isegi rohkem?), miks siis ei teinud seda????
Su ema kindlasti ootab juba lapselapsi, kaua sa veel ootad??? EMAD ei ole ju igavesed, sa ei või ui l teada, millal võib midagi kurb juhtuda ja siis ei näegi ema Su pruuti ega lapselapsi. Sa ju ei t a ha seda???
Ära ole nii enesekeskne, et mõtled ainult oma karjäärile, mõtle ka oma emale. Laule luua võid ju ka siis, kui juba pere on, aga pere loomusega ei saa igavesti oodata. Seda enam, et sul on juba vanust ka piisavalt, et võiks peret luua.
Võta eeskuju t e istelt noortelt tuntud lauljate lt, kel juba on pere ja la psed. Nad saavad ka pere kõrvalt muusikat teha ja pole küll näha, et naine ja lapsed neid muusiku töös hairiksid või takista ksid.
Tanelil on naine ja lapsed, Stefanil on, varsti on Karl–Erikul, Setomaa noormehel Jalmarul

Vasta

Nii et—ära enam viivita ja hakka peret looma.
Praegu on ka vanus sul paras juba. Hiljem võib aga mõni tervisehada tekkida ja siis võid kahetseda, et õige aja mööda lasid.
Keegi ei saa garanteerida, et tervis igavesti korras on ja midagi ei juhtu.
Mõtle, kui väga ema võib oodata, et l apselapse talle kingid. Ole hea poiss. 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Vasta