Reklaam sulgub sekundi pärast

Mis juhtus? Kim Kardashian murdis õla ja rebestas kõõluse

Kim Kardashian tunnistas, et murdis õla ja rebestas kõõluse.
Kim Kardashian tunnistas, et murdis õla ja rebestas kõõluse. — FOTO: AFP or licensors / Scanpix

Ameerika tõsielustaar, modell ja ettevõtja Kim Kardashian (42) tunnistas sotsiaalmeedia vahendusel, et on tavapärastest intensiivsetest treeningutest mõnda aega eemal olnud, kuna murdis õla ja rebestas kõõluse, vahendab Hollywood Life.

Sotsiaalmeediasse postitatud videos oli näha Kimi treenerit Melissa Alcantarat, kes seisis õues treeningvarustuses. Samal ajal küsis Kim uurivalt: "Kes see tüdruk on?"

"Kes on see tüdruk minu jõusaalis? Midagi, mida te minu kohta ei tea: ma murdsin oma õla ja rebestasin kõõluse. Alustame täna taastumist ja treeninguid, sest ma pean tagasi jõusaali minema. Mind ei hoia miski tagasi!"

Kim kirjutas video juurde: "Murdsin õla ja rebestasin kõõluse. Olen paar nädalat jõusaalist eemal olnud, aga ma olen tagasi!" Kuigi Kimi ennast ei olnud videos näha, said fännid selgelt aru, et ta on valmis alustama oma tavapäraseid intensiivseid treeninguid. Kim ei jaganud infot selle kohta, kuidas ta ikkagi vigastada sai.

Kim on treener Melissaga koostööd teinud alates 2017. aastast. Melissa avaldas, et Kim soovis "rohkem lihaseid", kui ta tema poole pöördus. "Kim ütles mulle: "Ma armastan oma keha. Mulle meeldib, kuidas see välja näeb ja ma armastan oma puusasid."" Siiski soovis Kim Melissa sõnul endale paremas vormis säärelihaseid ja efektsemaid kõhulihaseid.  

Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad