Reklaam sulgub sekundi pärast

Miljonite lemmik Jennifer Aniston: just sellise nipiga hoiad end parimas vormis

Jennifer Aniston
Pilt: 123rf

Jennifer Aniston on näitleja, kellega koos on üles kasvanud terve generatsioon, kuna ta võitis paljude südamed mängides menusarjas ''Sõbrad''. Tänaseks teeb 53-aastane näitlejanna oma supervormiga silmad ette nii mõnelegi nooremale ja seetõttu uurisime, mis on tema kauni vormi saladus.

Aniston sündis 1969. aastal Sherman Oaksis, Californias. Tema isa John Aniston on Kreeka päritolu. Isa ja ema Nancy Down on mõlemad näitlejad. Lapsepõlves elas Jennifer ühe aasta Kreekas, pärast seda kolis New Yorki. Tema vanemad lahutasid, kui ta oli 9-aastane. 11-aastaselt hakkas ta näitlemist õppima. 1987 lõpetas ta New Yorgi lavakooli.

Women`s Health magazine kogus kokku Jenniferi parimad nõuanded, mida järgides ta enda fantastilist figuuri hoiab. Ta on öelnud, et sööb väga tervislikult ja teeb trenni, aga kui tahtmine tekib, siis lubab ka endale midagi head, kuid äärmuslikku nälgimist ta ei harrasta.

Jennifer Anistoni nipid, kuidas hoida parimat vormi:

  • Söö ja treeni mõistlikult, ära keela endale midagi ja ära näljuta end kunagi. Minu nõuanne: lõpeta igasuguse kahjuliku jura söömine üldse ära!
  • Treening võib tekitada sõltuvust ja see on fantastiline! Pole midagi paremat kui väike higi pärast hommikujooksu — keha ärkab üles ja ma tunnen end imehästi!
  • Kui sa ei viitsi trenni teha, siis ma ei tee. Kuula oma keha ja kui trenni-isu ikka üldse ei ole, jäta seekord vahele.
  • Kui sa teed trenni, siis proovi vahelduvust. Sõida näiteks 15 minutit trenažööril, jookse 15 minutit jooksulindil ja seejärel ole 15 minutit elliptilisel trenažööril. Tuleb teha erinevaid harjutusi, et treenida erinevaid lihasgruppe.
  • Treeni ka oma igapäevaste tegevuste ajal. Mina võtan iga kord hotellituppa hantlid kaasa ning treenin, kui näiteks telekat vaatan või telefoniga räägin. Enne voodisse minekut teen venitusi ning kõhulihasteharjutusi.
  • Ära raiska oma aega harjutustele, mida sa ei salli. Ma ei ole sõjaväelaagris, ma treenin selleks, et end vormis hoida.
  • Puhasta ka oma mõistust. Mine teraapiasse, leia endale psühholoog ja vii enda sees läbi suurpuhastus. Eemalda kõik mürgid ja halvad mõtted, mõista, kes sa oled ja mida sa väärt oled.

Jälgi Jennifer Anistoni tegemisi ka sotsiaalmeedias.