Merylin Nau avaldas hästihoitud saladuse: just nii võid sa teenida 100 000 eurot aastas!

Merylin Nau
Foto: TV3

Tõsielusaatest “Rannamaja” tuule tiibadesse saanud Merylin Nau, kes tänasel päeval tegeleb rohkem missivõistlustega, avaldas oma sotsiaalmeedias, kuidas sisuloojana päriselt rikkaks saada.

Ilmselt unistavad nii mõnedki noored sisulooja tööst, ent Eestis võib olla üsna keeruline vaid selle najalt ära elada. Naul aga ei paista sellega sugugi probleeme olevat ja nüüd avaldas ta oma jälgijatele ka saladuse, kuidas sisulooja tööga päriselt edukas olla. 

“Kuidas teenida sisuloojana 100 000€ aastas? Ära piirdu ainult Eestiga vaid tee koostöid rahvusvaheliselt. Välismaa brändid maksavad korralikult rohkem kui sa arvata oskad. Suhtle nende brändidega, kellest sa päriselt ka huvitatud oled siis on sul lihtsam koostööd teha,” avaldab Nau.

Lisaks soovitab endine tõsielustaar igal sisuloojal luua endale paketid, kus on võimalik oma erinevad sotsiaalmeediakanalid kokku panna. “Pakettidega lased sa brändil valida, mis talle kõige paremini sobib ning siis pole ainult üks hind kivisse raiutud.
Ps! Nt storyd lähevad väga hästi kaubaks. Teenid rohkem ka siis kui lased brändil valida kestvuse sinu profiilil. Ei hoia jäädavalt postitusi üleval kui selle eest eraldi just makstud ei ole,” lisab ta.

Nau kinnitab, et kui juba ühe postituse eest vähemalt 1000€ küsida ja neid nädalas 2x teha, teeb see aastas kokku 104 000€. “Mõni bränd maksab rohkem, mõni vähem, saad ka harvemini postitada,” kinnitab ta.

Kommentaarid puuduvad