Reklaam sulgub sekundi pärast

Merlyn Uusküla töisest ning kiirest aastast: 2024 võiks tulla veidi rahulikum ja perekesksem

Merlyn Uusküla jaoks oli 2023. väga töine ja ka eriline aasta, muu hulgas tänu uuele albumile "Raju Reede." 2024. aasta puhul loodab ta, et see tuleb veidi rahulikum ja perekesksem. Teistele inimestele soovib ta suuremat kontakti oma südamega ning soovitab võtta teadlikult aega iseendale.

Merlyn Uuskülale on 2023. aasta toonud palju tähistamisi ja ta pani aastale ka väga piduliku lõpu. „Jah, tõesti! Minu suur pidupäev on siin minu käes (näitab oma uut albumit „Raju Reede” – toim). See on tõesti artisti jaoks suur sündmus, kui saab kokku võtta loomingu ja „Raju Reede” on minu jaoks tõesti pika perioodi kokkuvõte. Oli väga hea aasta ja 20 aastat ka laval. Mõnus, tore aasta oli! Kui sul on Merlyn uusküla „Raju Reede”, siis ikka diivani peale ei saa jääda istuma.”

Lisaks uuele albumile toob Merlyn laiemalt välja, et tal oli tõesti töökas aasta erinevate sündmuste ja üritustega. „Väga palju oligi sihukeste üleslöömist, meikimist, et võib-olla varasematest aastatest isegi oluliselt rohkem. Mõned aastad on natuke rahulikumad olnud. Ma olen selline inimene, et ma vahepeal tahan rohkem nagu n-ö olla ja vahepeal tahan ka rohkem omakeskis toimetada, et iga aastaid ei peagi olema väga aktiivne. Aga see oli täiesti spotlight aasta mul rohkem.”

Kaartidega ennustamise kohta ütleb Merlyn, et sellel puhul peab olema ise avatud ja seda ta ka proovis olla. „Kirsti on selline inimene, keda ma usaldan ja selles mõttes, eks siis ole näha, mis saab, ega ma ei oska praegu öelda, kuidas aasta läheb,” vastas Merlyn. Küsimuse peale, mida 2023. aasta võiks talle tuua, vastas naine, et kuna 2023. oli tõesti väga töine aasta, siis 2024. võiks olla veidi rahulikum ja perekesksem. „Ja mine tea, äkki tõesti on ka perekeskseid muudatusi, et seda ei saa ju kunagi planeerida, aga aeg on küps ja eks siis vaatame. Kindlasti on plaanis reisida on plaanis, ka rohkem võib-olla kodus olla, sest et 2023. oli väga liikuv aasta.”

Mida Merlyn soovib teistele inimestele uueks aastaks? „Uueks aastaks soovin seda, et nad oleksid oma südamega rohkem kontaktis. Enda puhul olen ma märganud seda, et kui sa oled hästi kiirustamises kogu aeg siia-sinna, siia-sinna, see kaotab kuidagi endaga kontakti ära. Võta seda teadlikku aega iseendaga ja südame hääl on ju see, mis tegelikult teab kõike, mis on õige. Nii et just oma südamega rohkem kontakti üles otsida.”

Aasta lõpus avaneb TV3 vaatajatele võimalus vaadata suurt erisaadet, kus Kirsti Timmeri kaardid võtavad vaatluse alla Eesti kuulsused ja uue aasta.

Kommentaarid puuduvad