Merlyn Uusküla: mulle tundub, et noortele meeldibki Eesti vanem muusika

Merlyn Uusküla Star FM-i hommikuprogrammis
Merlyn Uusküla Star FM-i hommikuprogrammis — FOTO: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas lauljanna ja ”Uue laulu” võistlustules osalev Merlyn Uusküla.

Merlyn Uusküla rääkis kohe intervjuu alguses, miks ta jättis abielludes oma nime alles. ”Mul tegelikult on passis liitnimi. Kui tahame reisida või olla perekonnana esindatud, siis oleme ikka kõik sama nimega, aga artistina jätkan Merlyn Uusküla nime alt, kuid passis on mul tõesti Merlyn Uusküla-Hein,” selgitas laulja.

Ta on enda sõnul suur traditsiooni austaja ja seetõttu pooldab ta seda, et just naine võtab mehe nime. Kui artistina tundis ta, et oleks mõistlik sama nimega jätkata, mitte teha nime muutust. Merlyn Uusküla on olnud 20 aastat laval. ”Ikka tähistame seda ka, varsti Janne Saar (Nexuse bändiliige) lendab Eestisse ja siis hakkame Nexusega tuuritama,” sõnas Uusküla.

Juunikuus tuleb kunagine menubänd kokku ja annab kaheksa kontserti. ”Kellel on huvi, siis Facebookis Nexus20 lehel saab meid üles otsida. Noored on meid samuti üles leidnud. Mulle tundub, et Eesti noortele meeldibki Eesti vanem muusika ja nad kuulavad seda palju. See on väga hea võimalus ka noortele vaatama tulla, mis toimus 20 aastat tagasi,” lausus Uusküla.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad