Marju Karini sõnum oma kritiseerijatele: teie negatiivsus toob mulle kõvasti raha sisse!

Marju Karin
Foto: Erakogu

Podcasti “Miks me oleme idioodid?” uues saates käis külas Marju Karin, kellega lahati kõike, mis puudutab inimsuhteid: armastuse leidmine tänapäeval vs vanasti, millised on “punased lipud” suhetes, miks ei suudeta halba suhet lõpetada ja milline partner ta ise oma kaaslasele on.

Lisaks suhetele tuli juttu ka kriitikast ja kritiseerimisest, millega ilusüstide kuningannaks tituleeritud Karin on korduvalt kokkupuutunud. Küll aga tunneb ta, et on tänaseks nii piisavalt tugev inimene, et teda igasugune internetis leviv laim ja sõimamine enam ei kõiguta ka. “Kui ma ei küsi nende arvamust, siis mind ei huvita ka nende kriitika,” kinnitab ta.

Miks üldse lähevad inimesed interneti kommentaariumitesse, et seal teiste kohta negatiivseid asju kirjutada ja soppa pritsida? “Need on inimesed, kellel pole midagi muud teha ja kes tahavad elada teiste inimeste elu. Nende negatiivsus toob meile väga palju raha sisse,” naerab ta, kuidas igasugune kommentaar on ju jällegi puhas reklaam temale. 

Kuivõrd Marju on piisavalt tugev, et mitte kriitikat kuulata, siis mida öelda neile, kes on sattunud avalikkuse tähelepanu alla ja ei oska selle negatiivsusega toime tulla? “Kui sa oled selline, siis sa oled. Kui sa kardad, siis sa kardad. Ei pea kõigest üle saama,” leiab ta. “Kõige suuremad kriitikud on ise kas amoraalsed või väga koledasti elanud oma elu. Seal on kõvasti sitta sees, kes kriitikat pillub.”

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.

Kuula täispikka podcasti Spotifyst ja Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad