Maribel Vääna avaldas pulmakleidiga seoses põneva detaili: tahaks seda unistust korraks elada

Maribel Vääna Star FMi hommikuprogrammis
Maribel Vääna Star FMi hommikuprogrammis — FOTO: TV3

Reedel käis Star FM-i hommikuprogrammis külas Maribel Vääna, keda saab näha ka sellel hooajal tele-eetris. Ühtlasi avaldas ta oma modellitöö telgitagused ja põneva detaili pulmakleidi kohta.

Saatejuht Jürgen Pärnsalu alustas intervjuud koheselt skandaalse teemaga. Nimelt, mõned päevad tagasi kirjutas Kroonika, et superstaarisaates tutvunud ja headeks sõbrannadeks saanud Maribeli ja Alika omavaheline sõprus on hääbumas.

”See on selline teema, et Kroonikale meeldib kuulujutte levitada ja see on üks nendest. Tegelikult polegi mingit skandaali,” sõnab Maribel naerdes. ”Meil on kõik super hästi. Ma arvan, et see kuulujutt võis alguse saada ühest artiklist, kus Alika ütles, et tal pole ühtegi südamesõbrannat,” arutles Maribel.

Uuel hooajal hakkab Maribel taas juhtima saadet ”Naabrist parem” ja tema uus lugu läheb võistlema uues laulusaates ”Uus laul”. Ühtlasi teeb Vääna kõige kõrvalt ka modellitööd. ”Täna hommikul jõin näiteks proteiinijooki. See on päeva esimene toit ja siis järgmise teen kell 12,” vastas Maribel küsimusele, mida ta hommikuks sõi. Ta lisab, et loomulikult lubab ta endal vahel patustada ja sööb ka burgerit.

Vääna viibis ka modellitöö tõttu terve veebruarikuu Hispaanias. ”Tegelikult on minu üks suur unistus pulmakleiti pildistada. Tahan seda unistust korraks elada,” avaldas Maribel oma soovi seoses modellitööga. Intervjuus tuli ka juttu maagilistest kuupäevadest ja üheskoos saatejuhtidega arvutati, millal võiks Maribeli jaoks maagiline kuupäev abiellumiseks olla.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad