Margus Vaheri sõnul ei kiindu mehed naistesse ainult välimuse pärast: see on küünikute ja pettunud inimeste arusaam

Margus Vaher
Pilt: Silver Siilak

TV3 Play saates “5 müüti” käis külas kirjanik Margus Vaher, et tuua päevavalgele tõde selle kohta, millised arusaamad meeste ja seksi kohta leiavad kinnitust ning millised levinud müüdid vajavad ümberlükkamist.

Margus Vaher lükkas ümber müüdi, nagu mehed on naistesse kiindunud üksnes välimuse pärast. ”See, et mehi aeg-ajalt süüdistatakse, et nad on ainult välimuse peal väljas ja tahavad naist ainult seksi eesmärgil, see on küünikute ja elus pettunud inimeste arusaam minu kogemusest,” lausus Vaher.

Ta sõnab, et naisenergia annab mehele mingid tiivad ja dimensiooni ning energeetilise laengu, mida mees üksinda ei saaks. ”Kõik, kes ei ole kibestunud, on eluterved ja saavad aru, et kui panna kokku pool südant ja teine pool, siis sellest saab tervik,” sõnas Vaher.

Margus Vaher on kirjutanud mitmeid raamatuid meeste ja suhete teemadel. Ta on avaldanud raamatud “Tee mehe südamesse”, “Kuidas armastada naist?” ja “Aga miks mehed sellised on?”. Lisaks on ta aastaid koos Jesper Parve ja Eero Spriidiga teinud interaktiivset etendust “Mida mehed tegelikult tahavad?”.

Vaata kogu saadet Margus Vaheriga lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad