Reklaam sulgub sekundi pärast

Mallukas lahkas koos kallima Tomas Legrantiga suhteküsimusi: sitta meest on lihtne leida!

Mallukas ja Tomas Legrant
Mallukas ja Tomas Legrant — FOTO: Kollaaž (TV3 ja Delfi Meedia / Astrit Vanaveski)

Suunamudija Mallukas ütles oma koos oma kallima Tomas Legrantiga "paariteraapiat" tehes, et halvas suhtes olles pole mõtet kummi venitada ja arvata, et nii head uut kaaslast ikka ei leia. "Lõpeta iseendale valetamine, roni voodist välja ja usu mind, kui see oli juba nii sitt mees, et te läksite lahku, siis sitta meest on lihtne leida, sa leiad neid palju."

Tomas Legranti poolt juhitud "Lege podcast'i" viimane osa oli võrreldes eelnevatega ebatavalisem, kuna külaliseks oli tema enda kallim Mallukas, kellega tehti "paariteraapiat". Täpsemalt vastasid ja arutasid nad paarisuhete alaste küsimuste üle, mida inimesed olid neile saatnud. Tunni jooksul võeti ette 21 küsimust.

"Kogemusnõustajad, nagu me oleme. Oleme abiellunud, oleme lahutanud. Suhteeksperdid. Siit me tuleme," ütles Legrant ja küsis kallimalt, kuidas ta end üldse tunneb. Mallukas vastas, et päris hästi. "Olime siin ju vahepeal haiged, aga nüüd on olemine parem, tuju hea, oleme valmis inimesi aitama, oma vaadet pakkuma, ühesõnaga. Nii et, kütame!" vastas Mallukas.

"Mida arvate asukoha jagamisest enda partneriga? On see vajalik ja kas kasutate ise?" kõlas esimene küsimus.

Mallukas vastas, et nemad seda Tomasega ei kasuta, kuid ta on sellele just hiljuti mõelnud selle tarbeks, et näha, kui kaugel mees on. "Mitte, et ma plaaniksin sind jälitada või midagi. Aga ma arvan, et kui suhe on normaalne ja selles ei ole mingit probleemi ja asukoha jagamises ei ole seda nooti, et mul on vaja iga sekund teada, kus sa oled või mida sa teed, siis ma arvan, et see on tänapäeval nii levinud," vastas Mallukas.

Tomas ütles selle peale, et kuulis kõigest paar nädalat tagasi, et selline asi on üldse olemas. "Ma arvan, et see on okei. Ja nüüd, kui sa pakuksid partnerile ja ta kinni kiilub selle peale, siis ma arvan, et see on väike red flag. Mida on sul varjata, välja arvatud, kui sa oled bandiit, kurikael või spioon ja pead käima salaja kuskil?"

"Kuidas tulla toime lahkuminekuga ja mitte joosta tagasi eksi juurde? Halvad asjad ununevad kiirelt ja sama head kaaslast tundub võimatu leida," luges Tomas uue ette küsimuse.

"Ma mõistan seda täiesti, aga ma ei oska öelda, mis osa ajust on süüdi. Ma mäletan täpselt sama asja, et nii halb suhe, nii halb olukord...istud üksinda ja mõtled, kas tegelikult oli nii hull? See on õudne. Leia uus mees. Ma rääkisin seda nalja, et kui olin lahku läinud, siis ma mõtlesin samuti, et issand, ma ei leia kunagi meest, kellega ma nii hästi sobiksin. Ja reaalselt, ma vaatan tagasi, et ma ei sobinudki temaga üldse. Null protsenti, aga ma suutsin ennast kuidagi ise ära veenda, et nii kaua oleme kummi vedanud, midagi peab siin olema. Lõpeta iseendale valetamine, roni voodist välja ja usu mind, kui see oli juba nii sitt mees, et te läksite lahku, siis sitta meest on lihtne leida. Sa leiad neid palju," kommenteeris Mallukas.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad