LUMMAV VIDEO: vaata, milline nägi välja Stefani ja Victoria pulmapäev!

Stefan ja Victoria
Stefan ja Victoria — FOTO: Krõõt Tarkmeel/Delfi Meedia

Möödunud laupäeval abieluranda sõudnud Stefani ja Victoria pulmapäev oli kahtlemata maagiat täis – nüüd avaldas muusik sellest ka videojäädvustuse.

“Meie elu üks unustamatuid hetki! Aitäh kallis Innar Hunt Films, et tabasid selle päeva kõige tähtsamad ja ilusamad hetked nii suurepäraselt, et meil oleks nüüd elulõpuni mida vaadata ja mäletada,” on pruutpaar kirjutanud postituse juurde.

Videos on näha, kuidas abielu registreerimine toimus Tallinnas Toompeal. Victoria istub enne altari ette minekut toas ja kirjutab paberile: “Minu parim sõber, minu eluarmastus, minu Stefu.”

Ühtlasi on näha hetke, mil Stefan ja Victoria esimest korda teineteist L’Embitu hotelli ees ülikonnas ja kleidis näevad ning on kuulda, kuidas peigmees pruudile õhkab: “Vau!”

Pulmapeolt ei puudunud loomulikult ka nende pisitütar Maya, keda vanemad hotelli ees süles hoiavad.

Veel enne abieluvannete andmist hõiskab Stefan kõigile külalistele “On mul ilus naine?”, mille peale kõik plaksutavad ja juubeldavad. Tuleb tunnistada, et Victoria oli kahtlemata imekaunis pruut!

Meeleolukas pidu jätkus Siidrifarmis ja kaadritelt hakkavad silma ka mõned tuntud näod nagu Sven Lõhmus, Liis Lemsalu ja Joshua Viinalass.

Video lõppeb lummavate kaadritega, kus Stefan oma nüüdseks abikaasat Victoriat õhus ringi keerutab.

Soovime veelkord palju-palju õnne noorpaarile ja edu edaspidiseks!

Vaata ka: Lavaššid õlgadel ja purunenud klaasid: Stefan avaldas seninägemata kaadrid oma pulmadest

Vaata ka: SUHTE AJAJOON | Stefani ja Victoria teekond alates kohtumisest kuni abieluni

Kommentaarid puuduvad