Lõpuni koos: kuninganna Elizabeth II armastatud corgid olid temaga koos surivoodil

Corgid
Foto: Peter Nicholls/Pool Photo via AP

8. septembril meie seast lahkunud Suurbritannia kuninganna Elizabeth II oli tuntud oma corgikoerte armastuse poolest - neid oli tal tema eluea jooksul vähemalt 30 tükki. Daily Mail andmetel olid tema viimased kaks koera ühtlasi tema surivoodi juures.

Kuninglikud corgid, Muick ja Sandy, olid allika andmetel koos kuningannaga Šotimaal Balmorali lossis samas toas, kui viimane hinge heitis. 

Koerakesed tõmbasid ka paljude leinajate tähelepanu, kui neid nähti 19. septembril kuninganna matusel oma perenaise kirstu ootamas. 

Mis saab aga kuningana corgidest nüüd? The Guardiani andmetel lähevad koerad Elizabeth II lemmikpoja Andrew ja tema eksnaise Sarah Fergusoni hoole alla. 

Just Andrew oli ka see, kes kuningannale Muicki ja Sandy kinkis. 2021. aasta kevadel otsustas prints, et tahab emale viia kaks kutsikat, et need pärast prints Philipi surma talle seltsi pakuksid. Üks nendest kutsikatest, Fergus, suri viiekuuselt.
Seetõttu otsustasid Andrew ja tema printsessidest tütred Beatrice ja Eugenie kinkida talle uue kutsika, kelleks oli Sandy.

Elizabeth sai endale esimese corgi 18. sünnipäevaks ning siis veel printsessitiitlit kandnud naine pani uuele lemmikule nimeks Susan. 

Kommentaarid puuduvad