Liis Lemsalu koostööst räppariga: väga põdesin, mida ta vastata võib

Liis Lemsalu Star FM-i hommikuprogrammis
Liis Lemsalu Star FM-i hommikuprogrammis — FOTO: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas laulja Liis Lemsalu, kes möödunud nädalal andis välja ka uue loo. Ühtlasi rääkis ta lähemalt, kuidas uus koostöö sündis ja miks ta kartis Kohvriga ühendust võtta.

Eelmisel nädalal toimus ka loo ”Paus” esitluspidu. ”See ikka kestis, kuna seal olid inimesed, kes olid ka meeleolukas tujus ja järgmisel päeval teatud kohustused puudusid,” vihjas Lemsalu, et üritus venis pikemaks. Andres Puusepp ütles, et ta tegi just sellel päeval suure ohverduse, kui BC Kalev/Cramo mängu asemel läks hoopis Liis Lemsalu singli esitluspeole.

Intervjuus arutati ka selle üle, et kui keeruline on teha valikut, keda peole ja sünnipäevale kutsuda. ”Tomil oli muideks eile sünnipäev, tema tegi laupäeval väikese brunch’i ja mina olin sinna kutsutud. Nüüd ma ei pääse, pean ka tema oma sünnipäevale kutsuma,” sõnas Liis naljaga.

5MIINUSE Kohvriga oli soov Liisil juba ammu midagi koos musitseerida. ”Kirjutasin talle sotsiaalmeediasse ja tegelikult enne seda väga põdesin, et mida ta vastata võib. Kuid vastus tuli jaatav, too hetk jäi see meil soiku, aga selle singliga tuligi välja, et mul on tegelikult kahte meest sinna vaja,” rääkis Liis Lemsalu.

Samuti avaldas Lemsalu, mida ta vabal ajal kodus teeb. ”Ma kindlasti lähen õue jalutama, kuulan podcasti või loen raamatut. Kuulan muusikat ja kokkan. Mulle väga meeldib süüa teha, aga ainult siis, kui keegi ei survesta,” sõnas ta. Laulja on varem ka meedias sõnanud, et on loobunud alkoholist. ”Ma näen, kuidas minu alkoholi mitte tarbimine mõjub ka meie pundile. Ma alati ütlen, et te võite ju juua,” märkis Liis, kes on olnud ilma alkoholita tänaseks aasta ja kaheksa kuud.

Raadio Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad