Liina Ariadne meenutab täitmata jäänud lapsepõlve unistust: mu vanemad saagisid mu narivoodil jalad alt ära!

Sellel neljapäeval, 25. augustil kell 10 avab oma uksed kauaoodatud uus IKEA kauplus, mis asub täpselt Tallinna külje all. Uhiuut poodi olid uudistama tulnud lisaks ajakirjanikele ka mitmed avaliku elu tegelased, nagu näiteks Liina Ariadne, kelle me püüdsime ka kaamera ette.

Ariadne tunnistab, et ta on uue IKEA poe avamise üle väga elevil ja ta on seda pikalt oodanud. “Ma mäletan juba väga väiksest saati, kuidas ma käisin perega Soomes IKEAs. Ma tahtsin endale kindlalt IKEA sahtlitega voodit, mis oli sellel hetkel iga lapse unistus. Selle peale mu vanemad saagisid minu vanal narivoodil jalad alt ära ja panid sinna alla kastid. See oli see hetk, kus ma tundsin, et kui ma kunagi suureks saan, siis ma tahan endale IKEAst mööblit soetada. See on pikaaegne unistus minu jaoks olnud,” meenutab Ariadne.

Pärast poes ringi tiirutamist tõdeb Ariadne, et tegemist on äärmiselt suure, ent samas väga hästi organiseeritud poega. “Kõik on olemas siin! Ma reaalselt ei arvanud, et siin on köögitehnika olemas. Kõik asjad, millest ma isegi ei osanud unistada,” õhkab lauljatar.

Vaata intervjuud videost!

Kommentaarid puuduvad