Lenna Kuurmaa uuest loost: abikaasa arvates on see minu loomingust üks ilusamaid

Lenna Kuurmaa
Pilt: pressifoto

Star FM-i hommikuprogrammis käis külas armastatud muusik Lenna Kuurmaa, kelle fookus on hetkel enda tegemistel ja uue muusika lendu laskmisel.

Lenna Kuurmaal oli septembri lõpus ka sünnipäev. Laulja sõnul tähistas ta seda rahulikult ja perega. ”Mulle meeldib ikka tunda ja märgata, kuidas kogu aasta on olnud ja iseenda jaoks võtta aega, et mõtiskleda. Ma ei kipu seda tähistamist suurelt ette võtma,” avaldas ta.

Nii mõnegi arvates on sügis keerulisem aeg maal elamiseks kui näiteks suvi. ”Sügis on tegelikult päris mõnus aeg, mulle meeldib, et kamina praksudes ahju kütta. Õues ei saa nii palju asju tõesti teha, aga ma ei ütleks, et on selle võrra raskem,” räägib laulja ja lisab, et tal on praegu näiteks 100 liitrit õunamahla tehtud.

Kuna mõne nädala pärast on tulemas koolivaheaeg, siis Lenna sõnul ei ole nende peres reeglit, mida sellel ajal tehakse. ”Suure perena peab mõtlema, kas reisida ja mida teha. Kuna mul on 26.-28. oktoobril töö Rootsi kruiisil, siis sellel aastal ühildame koolivaheaja sellega,” annab Lenna teada.

Lennal ilmus hiljuti uus lühialbum ”Hoides sind”, mis valmis koostöös Iris Vesikuga. Muusik tõdes hommikul raadioeetris, et see on publiku poolt hästi vastu võetud ja annab edasi helgust ning ühtehoidmise tunde olulisust. Ühtlasi märkis ta, et see on tema abikaasa üks lemmikumaid palasid tema repertuaarist.

Star FM on järelkuulatav lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad