Lenna kiidab just sel põhjusel oma meest: panen talle mõttes medali kaela

Lenna Kuurmaa Star FM-is
Lenna Kuurmaa Star FM-is — FOTO: Star FM

Star FM-i hommikuprogrammis käis armastatud laulja Lenna Kuurmaa, kes rääkis lähemalt oma uuest loost ”Uuesti”, elust Setomaal ja mille poolest ta oma abikaasat eriliselt hindab.

Lenna sõnul on ta olnud nüüd mitu päeva Tallinnas ja tunneb suurt igatsust Setomaa järgi. ”Ma olen oma parima sõbranna juures, mis on tegelikult väga tore, sest me saame rääkida maast ja ilmast. Aga see reisimine on väsitav ka, sest oma kodus magad ikkagi kõige paremini,” sõnas Lenna.

Tal tuli välja koos Stig Rästaga uus lugu ”Uuesti” ja ühtlasi on olnud muusikul ka viimastel päevadel mitmeid kontserte. ”Peaks ütlema, et nüüd pole kontserte väga palju Lõuna-Eestisse koondunud, rohkem siia põhja poole. Vahepeal olin üle Võru laulik, aga nüüd toimetan rohkem Tallinna pool siiski,” laulis Lenna.

Tuleb välja, et Stig Rästaga on Lennal pikk ajalugu. ”Vanilla Ninja ajal oli ta meil klahvimängija, mitte sellel Saksamaa hiilgeajal, sest me olime sunnitud kasutama siis saksa muusikuid. Kuid Stigiga oleme palju tegelikult koos muusikat loonud ja nüüd ma helistasin ka talle ise ning pakkusin, et teeme loo,” kirjeldas Lenna uue pala sündi.

Kui tema linnas tööd teeb, ei pea ta koduse elu pärast muretsema. Ta tõdeb otse-eetris, et tal on väga hea kaaslane – näitleja Lauri Mäesepp. ”Ma panen talle mõttes medali kaela, sest tõesti, kui ma olen linnas, ei pea ma muretsema kodu pärast. Mõned üksikud kontrollkõned olen teinud, aga majapidamise ja kogu kodu püsti hoidmise pärast ei ole ma pidanud muretsema,” ütles Lenna.

Star FM-i hommikuprogramm on järelkuulatav siit.

Kommentaarid puuduvad