Laura Põldvere teekonnast lauljani: muusikaõpetajad ütlesid, et minust küll mingit asja ei saa

Laura Põldvere raadio Star FM hommikuprogrammis
Laura Põldvere raadio Star FM hommikuprogrammis — FOTO: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käisid külas Laura Põldvere ja Johannes Lõhmus, et rääkida veidi lähemalt nende ühiselt loodud laulust. Ühtlasi meenutas lauljatar, kuidas nooruspõlves saadud tagasiside oli kõike muud kui julgustav.

“Praegu täiskasvanuna ma igatsen seda aega Tartus, kus igalepoole sõitmine võtab 2-3 minutit aega ja sa jõuad alati enne koosolekut, lihtsalt maagiline! Tallinnas sa sõidas ringi poolteisttundi ja see aeg lihtsalt kaob käest ära,” arutleb Tartust pärit Laura.

Laura loo produtseerinud Johannesel on samuti muusikaline taust, ent kuidas ta siis pillimängu ja laulmise juurest produtseerimise juurde jõudis? “Mind huvitas lennundus ja ma mõtlesin, et kui ma seda ei lähe õppima, siis ma hakkan muusikat tegema,” arutleb ta.

Laura puhul on aga lapsest saadik olnud teada, et temast peab saama laulja. “Mul sisimas oli küll selline soov jah, aga väga lihtne ei olnud kõik see teekond. Nii paljud lauluõpetajad ütlesid mulle, et kuna mul on madalam hääl, siis sellest küll mingit asja ei saa. Kui sa kõrgemalt ei laula ja klassikalisemat häält ei tooda, siis sinuga on tuuga,” meenutab lauljatar oma noorusaegu.

Hommikuprogrammi perenõukogus arutleti teemal, kes oleks see inimene, kes võib ilmuda sinu ukse taha ilma etteteatamata. Sama küsimus esitati ka Laurale. “Aveli ja Johannes võivad tulla niimoodi mu ukse taha ja kui ma ei taha neid sisse lasta, siis ma kustutan tuled. (naerab) Paar inimest on ikka, mõned head sõbrad ja ema näiteks,” avaldab ta.

Kuula intervjuud järgi raadio Star FM hommikuprogrammist!

Kommentaarid puuduvad