Kuumad klõpsud! Liis Lemsalu pages sügiskaamose eest kuuma päikese alla

Liis Lemsalu
Foto: pressifoto

Kuna tänavune septembrikuu on juba kostitanud meid krõbedate külmakraadidega, otsustas ka lauljatar Liis Lemsalu oma asjad pakkida ja lendas otse kuuma Kreeka päikese alla suve pikendama.

Lemsalu kostitas ka oma jälgijaid eriti kuumade ja reisiigatsust tekitavate kaadritega, viidates kohalikule menüüle. “Kreeka kehakeel koosneb fetast ja tomatitest,” kirjutas lauljatar.

Liis jagas oma jälgijatega ühtlasi nii poseeritud kaadrit kui ka oma lõbusamat külge. “Liis 10% ajast vs liis 90% ajast,” märkis ta fotode juurde.

Teada on ka, et Liis pole reisil sugugi üksi. Nimelt on temaga kaasas teinegi noor lauljatar Hanna Martinson, kes on samuti oma sotsiaalmeediakontodel oma jälgijaid eriti meelate kaadritega kostitanud. 

Hanna jagas oma kontol ka eriti lõbusat videot, kuidas neiud seasaarel käisid. Alguses oli kõik tore ja lõbus, ent kui notsud teada said, et Hanna kotis peidavad end õunaviilud, võttis nende külaskäik sootus ekstreemsema pöörde.

Hanna Martinson käis äsja külas ka “Rambivalguse” podcastis, kus arutles oma “eksinud” ja ”segase” tunde üle ning jagas tükikest iseendast.

2017. aastal astus hüpermenukas telesaates ”Su nägu kõlab tuttavalt” püünele ka Hanna Martinson. ”Ma nii tugevalt iga oma keharakuga manifesteerisin seda, et ma saaksin sinna saatesse. Ma sain aru, et ma tahan nii hullult esineda, tahan olla laval. See käivitab mind kõige rohkem siin elus ja see oli nii imeline võimalus,” meenutab Hanna näosaates osalemist.

Ta õppis aastaid tagasi ka Lavakunstikoolis näitleja erialal, kuid pool aastat koolis käies mõistis, et see pole päris temale. ”Täna ma julgeksin välja astuda olukorrast, mis mind ei teeni ja ei tee õnnelikuks. Elus ei peagi iga asi olema hästi lihtne, sa pead ära tundma, kus on mingit asja liiga palju sinu jaoks,” meenutab Hanna.

Kuula lähemalt podcastist!

Kommentaarid puuduvad