KUULSUSTE KARVASED KAASLASED: vaata, kui nunnud loomad on leidnud kodu Eesti staaride juures!

Kassid, koerad ning muud loomakesed tõestavad meile igapäevaselt, mida tähendab tingimusteta armastus. Eesti kuulsustel kasvavad kodus nii mõnedki imearmsad loomakesed, kes peale omanike, saavad ühismeedias armastust ka teistelt eestlastelt.

Luisa ja Taavi Rõivase pere lemmikuks on samojeedikoer Emily. Kutsika võttis paar aastal 2016 veebruaris. Tänavu saab koerake 8 aastaseks.

Jaagup Kreem on suur loomasõber. Rokkari Instagramist leiab pilte nii ilvestest, öökullidest kui ka hobustest. Mehel on kodus aga kaks koera – Tiibeti mastiff Charlie ja Saksa lambakoer Mars. Lisaks on Jaagupil ka kass My. Kaheksa aastat tagasi võttis Jaagup ka siili, kelle nimeks sai Müttaja. Kahjuks ei oska öelda, mis siilipoisist tänaseks saanud on.

Liis Lemsalu kodus on Scottish Foldi tõugu hiirepüüdja Webbi, kes arvatavasti päriselt hiiri ei püüa. Liis on jaganud kiisukesest ka armsaid videoid, kus karvapall suurte silmadega laua tagant piilub või hoopiski kraanist vett joob. 

Kristjan Kasearul on Saksa lambakoer Vince-Don, keda mees pidevalt oma Instagramis jagab. Truu kaaslane Vince on Kasearu parim sõber, kellega tihti metsas uitamas käiakse või hoopis kaamera ees poseeritakse.

Karl-Erik Taukari ja Kerli Kivilaane peres tegutseb juba 8 aastat kokkerspanjel Bert, kes oma imearmsate silmadega võlub kõigi südamed.

Vahva taksikoer Michi on Alari Kivisaare koer, keda mees tihti nii tööle kui ka mujale kaasa võtab. Lisaks on Kivisaar varasemalt ka öelnud, et nende pere kõige ülbem tegelane on just nimelt nende neljajalgne sõber Michi, kes diivani peal armastab lamada ainult patjadel.

Merily Timmeril on kodus imearmas must Staffordshire bullterjer Kuu, kes Merily’ga käis tihti ka tööl kaasas. Lisaks on naisel kodus ka Sfinks kass nimega Snuff. 

Kommentaarid puuduvad