Kuidas nii? 60-aastaseks saanud tuntud saatejuht: arvasin alati, et olen selleks ajaks juba surnud!

"Top Geari" ja "The Grand Touri" saatejuhtide trio: James May, Jeremy Clarkson ja Richard Hammond. — FOTO: Scanpix

Autosaadetest “Top Gear” ja “The Grand Tour” tuntud saatejuht James May tähistas käesoleva aasta alguses oma 60. juubelit. Mees rääkis hiljutises intervjuus The Telegraphile, et ei arvanud noorena, et veedab rahus oma vanaduspõlve, vaid tema ennustus enda tuleviku osas oli palju süngem!

Nimelt arvas May, kes on aastate jooksul juhtinud mitmeid kiirete ja võimsate masinatega seotud telesaateid, et hukkub enne vanaduspõlve mõnes autoõnnetuses.

Siiski tundus, et Mayl, kellele kaassaatejuhid Jeremy Clarkson ja Richard Hammond andsid oma ettevaatliku sõidustiili tõttu hüüdnime “Kapten Aeglane”, oli alati väiksem tõenäosus võimsate masinatega sõites õnnetusse sattuda.

“Mäletan, kuidas ma vaatasin, kuidas mu vanemad vananesid ja jõudsid sellisesse faasi, kus nende maailm oli nii kokku tõmbunud, et ainus asi, millele nad tegelikult mõtlesid või millest nad hoolisid, oli nende järgmine söögikord,” meenutas May intervjuus.

Ta kinnitas, et näeb hetkel sama mustrit enese puhul, kuid tegelikult talle meeldib kodus rahulikult aega veeta. Siiski oli tal nooruspõlves oma tuleviku suhtes palju süngem nägemus: “Arvasin alati, et olen selleks ajaks (60-aastasena) juba surnud ja see on kiire (surm), kui välja arvata paar sekundit hirmunud karjumist, enne kui suurel kiirusel kaljult alla kukun.”

Allikas: LADbible. Loe täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad