Kui lihtne või raske on olla Teet Margna laps? Tütar Martine: kodus pandi ultimaatumi ette, et…

Star FM hommikuprogramm
Star FM hommikuprogramm — FOTO: Star FM

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas telenäo Teet Margna tütar Martine Margna, kes õppib BFMis ajakirjandust ning juba töötab oma isa saate “Mälumaraton” juures toimetajana. Kuidas on olla nii tuntud telenäo laps?

Saatejuht Pille Minev uuris Martine käest, kas Teet Margna tütrena ei jäänudki tal muud valikut üle, kui minna ajakirjandust õppima. “Jah, kodus pandi ultimaatumi ette, et kui meelelahutusvaldkonnas ei püsi, siis ära jõuluõhtul tule. Tegelikult jah, kui sa midagi näed kõrvalt nii palju kogu elu jooksul, siis ikka jääb südamesse ja mind see paelub,” naljatleb noor neiu. “Ma olen väga tänulik oma isale, et ta on üsna privaatne inimene ja ma pole tundnud ülevoolavat meedia tähelepanu oma elus. Pigem olen näinud telgitaguseid ja tööosa, mis mulle väga meeldib!”

Millisena näeb oma tulevikku Martine ise? Kas pigem kaamera ees või taga? “Ma arvan, et selline 50-50. Mul üldse pole probleemi olla kaamera ees, aga samas igal asjal on omad plussid ja miinused. Ma täpselt oma kurssi ei tea, aga kindlasti selles vallas ma tahaks tegutseda,” ütleb ta.

Martine töötab juba oma isa Teedu juhitava saate “Mälumaraton” meeskonnas. Kuidas nende omavaheline koostöö sujub? “Ma pigem tunnen, et oli lihtsam, tülid tulevad pigem eraelus ette. Ma tean tema maneere ja et ta ongi perfektsionist, ma tean, millal tuleb anda hetk,” naerab ta ja lisab, et tema isa vajab aega ja rahu, et oma tööd hästi teha. Martine usub, et Teedu perfektsionism tuleneb nõukogude aja kasvatusest ja tema enda boheemlaslik suhtumine pole kunagi olnud tema isa jaoks probleem.

Kuula intervjuud Martinega raadio Star FM hommikuprogrammist!

“Mälumaratoni” uhiuus hooaeg alustab TV3s täna kell 21.30!

Kommentaarid puuduvad