Kui iluopp läheb nihu: Adriana Viks pidi oma tuharaimplantaadid eemaldama

Adriana Viks
Adriana Viks — FOTO: Karen Härms

Oktoobrikuus avaldunud "Buduaari" ajakirjas antud intervjuus rääkis ilusalongi Bombshell omanik Adriana Viks avameelselt, milliseid iluoperatsioone ta enda välimuse tuunimiseks läbinud on. Nüüd võttis ta ette ka tuhara korrigeerimise, ent pettus tulemuses ja pidi implantaadid eemaldama.

Adriana Viks tunnistas "Buduaari" intervjuus, et ta polnud puberteedieas kõige enesekindlam ning juba siis unistas võimaluse korral iluteenuste abil enesekindlam olla. Tänaseks on Adriana käinud erinevatel iluoperatsioonidel ning on 100% rahul sellega, mida enda juures muuta on lasknud.

Adriana esimene iluoperatsioon oli rindade suurendamine. Teiseks lasi ta opereerida enda nina ja kolmandana lasi ta endale paigaldada tuharaimplantaadid. "Olen kogu aeg olnud hästi saleda kehaehitusega. Mulle on alati meeldinud ilusad, kurvikad ja naiselikud naised. Kui ma pärast rinnaoperatsiooni ennast vaatasin, siis mulle tundus, et olen natuke proportsioonist väljas, rind on, aga tagumikku ei ole," rääkis ta toona.

"Tuharate puhul aga kartsin väga, et kõik kohe näevad, et midagi on pandud ja see ei ole hea reklaam. Kirurg suutis mu ikkagi ära rääkida, et see sobib mulle. Proovisime erinevaid implantaate ja lõpuks leidsin selle, mis mulle meeldis. Arutasin kirurgiga ja küsisin, et kas ta arvab, et saan siis liivakella figuuri, millest unistasin," arutles Viks.

Nii lasi Adriana eemaldada ka alumiselt roidekaarelt kaks paari ribisid. "Ma ei mõelnud isegi 10 minutit ja ütlesin kirurgile, et teeme ära. Operatsioonid toimusid Türgis, seega läksingi kahe nädala pärast Türki kohale ja lasin need ära teha," ütles ta.

Nüüd aga on selgunud, et Viks oli sunnitud oma tuharaimplantaatidest loobuma. Mis juhtus? "Ma ei saanud tegelikult juba esialgu sellist tulemust, nagu ma soovisin," kirjutab Adriana sotsiaalmeedias. Kuna naise unelmaks oli naiselikud kurvid, siis implantaat jättis talle tehisliku mulje. "Ma ei harjunud sellega lõpuni ära..."

Loe selle kohta pikemalt Elu24 portaalist!

Näita 2 kommentaari

Mis riigi kodanik on artiklis tuharaid vähendanud noorik? Kas tegu armastatud laulja või kvaliteetaega kasutava armastatud näitlejaga hoopiski?

Vasta

……neid implantaate panema,sest ta sai ju raha selle eest!!!!!!!!!!!!!
Kus on selle naise mõistus??????!!!!!!!
Mis tal viga on??????????
Enamasti tahavad naised just SALEDAD olla,mitte vastupidi.
Nüüd on siis õppetund käes —polegi see vormikas pepu nii väga tore ja hea ja rahast ka ilma,sest sellised opid pole üldse mitte vähese rahaga tehtud. Sinna kulub ikka päris hulga seda krabisevat.
Loodetavasti jõudis talle mõistus koju .

Vasta