Reklaam sulgub sekundi pärast

Kroonika peatoimetaja Ingrid Veidenberg avalikustas, kuidas valitakse välja seksikaimate nominendid

"Star FM"

Ingrid Veidenberg Star FM hommikuprogrammis
Ingrid Veidenberg Star FM hommikuprogrammis — FOTO: TV3

Kroonika peatoimetaja Ingrid Veidenbergi jaoks on kõige suurem luksus vaba aeg, mida hetkel Kroonika Meelelahutusauhindade korraldamise tõttu just üleliia ei ole. Seksikamate meeste ja naiste nominentide valimine sünnib terve toimetuse koostööna ning esindatud on kõik vanused.

Mis on Ingrid Veidenbergi jaoks luksus? Veidenberg mainis, et tal on nii luksusbrändi käekott kui ka uhke auto, küll aga tõi ta esmalt luksusena välja vaba aja ning võimalus veeta aega lähedastega. "Vot see on luksus. Lõik muu on mul olemas."

Hetkel on Ingridil vaba aega vähe, kuna ees ootab "Kroonika Meelelahutusauhindade" gala ning selle organiseerimine võtab omajagu aega. 

Kas glamuuriüritused ja punased vaibad Ingridit ära ei väsita? Kas ta vahel ei mõtle, et ei viitsi, aga peab minema? "Ei, ma ei lähe kunagi niimoodi," ütles ta ja luges ette oma erinevaid tegemisi viimaste päevade jooksul ning lisas, et see on 30 aastat tema elustiil olnud ja ta ei tunne, et oleks väsinud.

Kroonika ajakiri kajastab lisaks glamuurile ka kurbasid lugusid, kus keegi saab haiget, läheb lahku jne. Kas see jääb vahel Ingridile koormana seljale, et ta on pidanud kirjutama intrigeeriva loo?

"Ei, sest kõik meie uudised on sündinud kokkuleppel. Kõik inimesed teavad, et neist kirjutatakse. Väga paljud annavad oma lahkuminekutest eelnevalt teada sotsiaalmeedia kaudu. Väga paljudele ei tule see küsimus ootamatult, nagu viimati Eda-Ines Ettile. Ta juba teadis, juba ootas, oli väga hästi valmistunud, tal oli olemas kommentaar, mille ta koheselt andis. Need lahkuminekud, mida mina tean, mida meie toimetus teab, aga millele me ei ole saanud veel kinnitust, neist me lihtsalt ei kirjuta."

Kuidas ikkagi käib aasta seksikaima mehe ja naise valimine, keda nomineerida? "Need tulevad toimetuse koostöös, need nimed on koostatud meil ühiselt suurel toimetuse koosolekul, kus igaüks hõikab välja nimed, kes on aasta jooksul kõige rohkem silma paistnud ja kes võiks olla ka seksikas. Seal on nii meeste kui naiste arvamusi. Nii vanemate, nooremate kui keskealiste arvamusi," vastas Ingrid.

Saatejuht Andres Puusepp ütles, et seksikate meeste nimekirjast on puudu René Puura. "Tead, ma pean sulle tunnistama, et René Puura peab natukene vaeva nägema oma kuulsuse tõstmisega," vastas Ingrid.

Kuula raadio Star FM hommikuprogrammi järgi SIIT.

Kommentaarid puuduvad