Kristjan Lüüs meenutas oma Tinderi seikluseid: küsiti, et millal Tuvi ja Maango tagasi tulevad

KRistjan Lüüs
Foto: TV3

Kuidas on rääkida põletava suuga, mil ainus tõeline soov on tulist suud lämmatada millega tahes? Meelis Vill võtab ette avalikkusele tuntud persoonid, kes armastavad tulist tšillit, aga ka mõned, kes nii väga ei armasta tšilli maitset. Meelis esitab oma vestluspartneritele nende elu ühel haavatavamal hetkel valusaid küsimusi, millele on tavaliselt raske vastata.

Hullud Tiivad on kaheksa järjest vürtsikamate tšillikastmetega marineeritud kanatiiba. Iga uus amps on eelmisest tulisem, valusam, kuumem – see ongi Hullude Tiibade eesmärk – söö, vasta küsimustele, nuta ja tunnista patud üles. 

Seekord on saates külas näitleja Kristjan Lüüs, kelle tarvis muudeti isegi formaati. Nimelt on Lüüs taimetoitlane ja liha ta ei tarbi, nii et ühiselt võeti ette hoopiski vürtsikad tofupulgad. 

Kristjan lahutas aasta aega tagasi oma abielu ja nagu vallalised mehed ikka, otsustas temagi endale populaarses keskkonnas Tinder konto luua. Üsna kiirelt sai talle aga selgeks, et nii mõnedki naised suhtlesid temaga lootuses "Kättemaksukontorist" rääkida, kus Lüüs üht uurijat kehastab.

Lüüsi sõnul tegi ta Tinderi konto peamiselt selleks, et leida uusi tutvusi väljaspool juba eksisteerivat sõprusringkonda. "Mul oli väga lahe! Ma olen viimase aastaga nii palju uusi sõpru ja tutvusi saanud. Pole mõtet kahetseda midagi siin elus, sest midagi niivõinaa muuta ei saa," pajatab ta.

Tuli ette ka juhtumeid, kus naised ei uskunud, et räägivadki päriselt kuulsa näitlejaga ja enamus isegi ei teadnud, kes ta on. "Kui sa saad aru, et keegi räägib sinuga, sest ma olen näitleja või et ma olen "Kättemaksukontoris", siis ta ei ole seal minu pärast. Ma ei ole ka mingi Karl-Erik Taukar, minu kuulsusetase on hoopis teine," sõnab Lüüs.

"Inimesega suheldes sa saad kohe aru, kas teil klapib või ta on see, kes küsib "Millal Maango ja Tuvi tagasi tulevad?". Õnneks "Kättemaksukontorit" vaatavad ka lapsed, kes ei saa Tinderit kasutada," naljatleb ta.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad