Kristina Pärtelpoja saade sai Andreilt ja Robinilt hävitava hinnangu: ta ei öelnud seda just praegu!?

Populaarne sisuloojate duo ehk Andrei Zevakin ja Robin Valting võtsid vaatluse alla Kristina Pärtelpoja saate “Üks nädal Kristinaga” esimese osa. Tähelepanekuid ja naljakaid seiku jätkus reaktsioonivideos rohkelt, suurt sensatsiooni pakkus tehisintellekt “Hugo”.

Andrei Zevakin ja Robin Valting on USAst tagasi ja nüüd võetakse ette „Üks nädal Kristinaga“. Esimene osa kirjeldab Kristina esmaspäeva, mille käigus tulevad talle külla eksabikaasa Siim ja 3-aastane tütar Khelani. Esmaspäeval kohtub Kristina ka oma sõpradega, kellele on tal väidetavalt teatada pommuudis, millest Eesti meedia veel midagi ei tea. Kohe sarja alguses teatatakse, et järgnevat episoodi on muudetud juriidilistel põhjustel ning osa on lühem, kui algselt esilinastunud episood.

„Tsau, minu nimi on Kristina Pärtelpoeg, ma olen 29-aastane ja ma võtan teid sellel nädalal endaga kaasa. Ma näitan, milline näeb välja minu tavaline, või ka ebatavaline nädal. Täna on esmaspäev, ma alustan tavaliselt päevi trenniga, saan Manageriga kokku ,teeme nädalakoosoleku, lähen sõpradega õhtusöögile ja räägin neile väga põletavat klatši, sellepärast et minul juhtub elus koguaeg igasugust draamat. Aga nüüd trenni.“

Kristina virtuaalne assistent Hugo esitab talle iga päev kümme lihtsat küsimust, et tema lihtsast isiksusest paremini aru saada.

Mina elan Keilas, kui eksabikaasa on välismaal, olen lapsega Keilas, aga kui ta on Eestis, olen Tallinnas. Mul on enda korter siin.

“Must või valge?” küsib Hugo. “Must, sest ma kannan enamasti musta värvi riideid,” vastab Kristina. “Kui või päike?” kõlab järgmine küsimus. “Päike, sest see teeb pruuniks,” kostub Kristina vastuseks. Järgneb “Hugo” vastus, mille peale Zevakin ja Valting naerma puhkevad. “Miks sa pruuniks tahad saada, sa oled niigi tõmmu?”

“Ta ei öelnud seda just praegu!? Kas AI on rassist? Mis kuradi küsimused need veel on? Must või valge? Buss või rong?” küsib Andrei vastu.

“Hugo” küsib ka eelistuse kohta, kas Brigitte Susanne Hunt või Anu Saagim. Kristina vastas Anu, sest Anu on tema sõnul hästi tore, soe ja armas inimene ja tal on temaga alati hästi lõbus. Samuti tuleb tähele panna, et see saade oli filmitud enne Kristina ja Brigitte tüli.

Kristina läheb esimeses osas Tallinna teletorni turnima ja lõunatama stilist Annaga – kes on muuseas muusik Daniel Levi Viinalassi õde – ja Jüri Pootsmanniga. Kristinal on väidetavalt neile rääkida pommuudis. „Järsku tuleb mulle advokaadilt kiri. Lähen Robert Sarve juurde,” alustas Kristina. Samuti olevat Mallukas talle öelnud, et sa polegi õige influencer, kui sind pole kohtusse kaevatud. “Tema käis Robertiga kohtus, kaotas ja pidi Robertile 5000 maksma.”

Lõpus tulevad “Hugolt veel küsimused, Kas reformierakond või EKRE ning kas ema või isa. “Kas talle tehakse meelega? Ta just rääkis ju, et ta ei tea, kes ta isa on ja ta ei taha sellest rääkida.”

“Üks nädal Kristinaga” kõik osad on vaadatavad Go3-s!

Kommentaarid puuduvad