Kõik on uus septembrikuus! Vaata, kuidas tähistavad kodumaised staarid tarkusepäeva

Kollaaž
Fotokollaaž: TV3

Täna on 1. september ehk tarkusepäev, mille puhul jagavad toredaid jäädvustusi ka mitmed kodumaised staarid: kelle laps on kooli minemas ja kes meenutab omaenda nooruspõlve.

Grete Kuld

Näitleja Grete Kuld jagas Instagramis paari pilti oma esimesest koolipäevast.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Desiree Mumm

Näitleja ja laulja Desiree Mumm alustas sel sügisel õpinguid Tartu ülikoolis Euroopa õpingute magistrantuuris.

Desiree soovis oma jälgijatele ilusat 1. septembrit ja loodab, et algab õppeaasta saab kõigil olema inspireeriv. „Ma võin ka nüüd lõpuks mööda Tartu tänavaid kõndides end tudengina tunda,“ kirjutas Mumm oma Instagramis.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Kirsti Timmer

Nõid ja selgeltnägija Kirsti Timmer jagas 1. septembri puhul pilti oma kalendrist, kus on näha ka fotot tema poegadest, kes taaskord kooliteed alustavad. 

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Andres Puusepp, Pille Minev ja Jürgen Pärnsalu

Raadios Star FM Instagramis jagati esimese koolipäeva puhul retrokaadreid hommikuprogrammi saatejuhtidest. Armsate minevikupiltidega sooviti nii suurtele kui ka väikestele raadiokuulajatele ilusat koolitee algust.

Liina Ariadne Pedanik

Lauljanna ja sisulooja Liina Ariadne Pedanikul algas tänavu kolmas aasta õpetajana. Nimelt töötab noor naine Viimsis asuvas eralasteaias Pääsupoeg muusikaõpetajana koos oma ema Ita-Riina Pedanikuna.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramist

Jaanus Saks

Ansamblist Põhja-Tallinn tuntud räppar Jaanus Saks saatis oma tütre Jessica Jakob Westholmi gümnaasiumisse. Jessica alustas tänavu õppimist viiendas klassis.

Triin Luhats

Ka tuntud teleprodutsendi tütar alustab taaskord kooliteed. Luhats jagas Instagramis armsat fotot oma koolivormis tütrest ja lisas taustale muusikapala, mille sõnad viitavad tõsiasjale, et iga vanema laps kasvab kord suureks.

IG
Foto: kuvatõmmis Instagramis

Brigitte Susanne Hunt

Kuigi seltskonnatäht on ka ise tänavu jälle kooliteed alustamas (loe sellest lähemalt SIIT), siis otsustas ta hoopis oma nooruspõlve meenutada ja jagas lugu sellest, kuidas ta oma parima sõbrannaga esimesel koolipäeval tutvus.

“Ma jäin aktusele veits hiljaks ja tema kõrval oli veel tühi koht ja õpetaja ütles, et võta sellel tüdrukul käest kinni. No ma võtsin siis. Ja pole siiani lahti lasknud. See on ikka once in a lifetime sorti liikumine sinuga,” meenutab Brigitte, kuidas ta 20 aastat tagasi oma südamesõbrannaga tutvus.

BSH
Foto: kuvatõmmis Instagramist

“Naabrist parema” võitjad Mari-Anne ja Eero

Mari-Anne ja Eero poeg on taaskord kooliteed alustamas ja uhked vanemad jagasid selle puhul toredat fotot. 

Kommentaarid puuduvad