Kõige ihaldatuim kleit? Satsiline iludus on leidnud oma tee juba kolme erineva eestlanna selga

Kleidid
Fotokollaaž: Erlend Štaub/Instagram

Vahel juhtub, et mõni kleit on lausa niivõrd ilus ja omamoodi, et seda tahavad kanda paljud. Tundub, et üks sedalaadi kleit äärmiselt popp ka Eesti naiste seas, sest selles on säranud nüüd juba kolm erinevat staari.

Tänavu veebruarikuus kandsid vaid päevase vahega erinevatel üritustel sama kleiti lauljatar Liis Lemsalu kui ka stilist Karolin Kuusik. Tegemist on H&M Conscious kollektsioonist pärit täpilise satsidega ballikleidiga.

Liis kandis kleiti Eesti muusikaauhindade galat juhtides, Karolin Anne & Stiili iluauhindade galal. “Minul oli H&Miga koostöö käimas selle kleidiga seoses ja pidin Instagrami postitama pilte endast ses kleidis. Veidi enne galat kuulsin, et H&M oli Liisile galal esinemiseks samasuguse kleidi välja pakkunud, nii et see kokkusattumus polnud mulle üllatus,” rääkis Karolin toona Kroonikale

Nüüd on kuulus kleit leidnud oma tee lauljatar Getter Jaani selga, kes jagas sellest lummavaid kaadreid ka sotsiaalmeedias. Nimelt kandis tema seda Milano moenädalal ja tänab justnimelt Karolini selle laenamise eest.

Kommentaarid puuduvad