Reklaam sulgub sekundi pärast

Kirsti Timmer hoiatab: tihti naised ei mõista lihtsat tõde ja pigistavad silmad kinni

Kristi Timmer
Pilt: TV3

Kristi Timmer kirjutas oma blogisse avameelse postituse, kus ta kirjeldas, et kuulis kahe naise vestlust pealt, mis tekitas temas jahmatust. Ta tahab kõikidele naistele meelde tuletada, et partneriga on intiimne lähedus tähtis ja mitte midagi ei tohi iseenesestmõistetavana võtta.

''Kuulsin kunagi pealt kahe naise vestlust. Üks naine rääkis teisele, et tal on muidu ideaalne suhe, aga nad ei ole mehega kolm ja pool aastat seksinud. Naine arvas, et mees ei peta teda, mehel pole aegagi. Mees käib ju trennis ja tal palju hobisid. Teine naine avaldas ikka kahtlust, mees pidi väga ahvatlev välja nägema, kindlasti kellelegi silma jäänud,'' kirjutas Timmer.

''Mina oleksin tahtnud valju häälega naerda või siis nutta… Kahju hakkas. Jälle üks naine kes varsti mu vastuvõtule tuleb, silmad vees ja ei mõista miks tema mees ta maha jättis,'' küsib Timmer

Ta on sellest aastaid raadios rääkinud, selleteemalisi saateid teinud ja siin kodulehel kirjutanud. ''Sellest on kirjutatud raamatutes ja ajakirjades, aga tihti naised ikka ei mõista lihtsat tõde ja pigistavad silmad kinni. Mees hakkab enda eest hoolitsema, käib regulaarselt trennis ja tal on väljaspool kodu palju tegemist. Aastaid ei ole kodus naisega seksuaalsuhet… Kes on naine sel juhul? Koduhoidja. Koduabiline. Kokk. Laste ema,'' valgustab Timmer.

Loe täispikka blogipostitust lähemalt siit.