Kiika Kristina Pärtelpoja intrigeerivasse maailma! Teises episoodis teeb suunamudija ülevaate oma suhetest meestega

Kristina Pärtelpoeg saab oma seriaali
Kristina Pärtelpoeg saab oma seriaali — FOTO: Go3

Valmistuge põnevaks teisipäevaks, kui Go3 televisiooni uus tõsielusari “Üks nädal Kristinaga” viib meid põnevale seiklusele, mis on täis šoppamist, juurat ja päeva kulminatsioon on koosviibimine tema lähedasemate sõbrannadega.

Episoodi käigus saavad vaatajad võimaluse kohtuda Marjeniga, Kristina mänedžeriga, kes korraldab laitmatult nii Kristina kui ka aasta meelelahutaja Brigitte Susanne Hundi tihedat töögraafikut. Marjeni kohalolek lisab intriigikihi, jättes vaatajad ootama rohkem teavet Kristina ja tema mänedžeri dünaamilise suhte kohta.

Teises episoodis avastab Kristina vahva seose tema ja andeka laulja Getter Jaani vahel. Mis küll võiks olla see, mis neid kahte inimest ühendada?

Samal ajal, kui Kristina navigeerib oma päeva väljakutsetega, seisab tema kodus ees ka pakiline probleem – tilkuv veetoru. Saate jälgida remondi edenemist ja kogeda selle ootamatu koduse takistusega seotud põnevust.

Lisaks saavad vaatajad ülevaate Kristina varasematest suhetest meestega, sest ta jagab avameelselt oma kogemusi ja mõtiskleb oma teekonna üle. Saates saavad vaatajad teada, et miks Kristina usub, et tema tee võib viia üksiku naise saatuseni.

Vaata uue ja intriigiderohke tõsieluseriaali „Üks nädal Kristinaga“ teist osa juba täna – eksklusiivselt järgmise põlvkonna teleteenuses Go3.

Kommentaarid puuduvad