Reklaam sulgub sekundi pärast

Kethi Uibomägi pettus pakettreisis: lõpetasin puhkuse mitu päeva varem

Kethi Uibomägi
Pilt: TV3

TV3 ''Seitsmeste'' saatejuht Kethi Uibomägi sõitis Türki, et akusid laadida. Ta läks sinna pakettreisiga, milles ta pidi paraku pettuma. Uibomägi avaldas oma sotsiaalmeedias info, mille teadmisest võiks kõigil kasu olla.

Kethi Uibomägi jagab oma sotsiaalmeedias, et ta eelistab alati ise reisi kokku panna ja väldib “kõik hinnas” pakettreise. ''Seekord valisin selle justkui pealtnäha mugavama variandi, mis ei osutunudki nii mugavaks,'' sõnab Uibomägi pettunult.

''Tallinna lennujaamas olin kohal 2,5 tundi varem ja juba siis oli check-in'i järjekord, kus seisin tund aega. Turvaväravate läbimiseks läks veel teine 50 minutit, kuna avatud oli ainult üks kottide skännimise liin. Mina arvasin veel, et ohh 2,5 tundi varem tulla on täiesti piisav. Peale mind jäi veel pikk saba, väljus kolm lennukit ning ma ei imesta, kui keegi maha jäi,'' palub Kethi arvestada neil, kes sel perioodil reisivad.

''Hotelli valikul Suhtu äärmiselt kriitiliselt kõigesse, mida näed ja loed internetist. Tuleb välja, et hetkel ei vasta pooltes hotellides pakutu reaalsusega ja sellega pole kursis sinu reisi pakkuja, ka nemad on hämmingus. teenindus on puudulik, ei räägita inglise keelt ega osades kohtades isegi vene keelt, (ausaltöeldes hakkas närvi küll ajama, kui receptioni töötaja peab lihtsa takso tellimiseks kutsuma kohale veel 2 inimest, kes ka sinust miskit aru ei saa),'' kirjutab ta.

Loe täispikka postitust lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad