Kaunis klõps! Vaata, kuidas tähistasid Mikk ja Tanja Mihhailova-Saar 16 koosoldud aastat

Tanja ja Mikk
Tanja ja Mikk — FOTO: Erlend Štaub

Mõned kuud tagasi tegime Tanja Mihhailova-Saarega intervjuu, kus rääkisime armastusest ja suhte hoidmisest. Tanja arvates ei tasu oodata, et keegi teine sind õnnelikuks teeb. Täna tähistab aga ta oma abikaasa Mikk Saarega 16. koosoldud aastat.

Mikk Saar ja Tanja Mihhailova-Saar on rahva poolt palavalt armastatud paar, kes tähistas septembrikuus oma kuuendat pulmaaastapäeva, kuid koosoldud aastaid on seljataga palju rohkem. ”Kohtusime Mikuga esimest korda 2003. aastal, kui me esinesime koos sellises muusikalis nagu ”Chicago”. Suurt ilustulestikku koheselt ei olnud, ehk me tundsime teineteist pikalt tööalaselt enne, kui meist üldse paar sai,” meenutab Tanja.

Mõnda aega hiljem sattusid nad muusikalis ”Georg” mängima abielupaari. ”Tema oli näitleja ja mina baleriin, aga ma ei vaadanud teda kunagi sellise pilguga,” meenutab Tanja. ”Tegelikult ma ei saanud alguses aru, mis tüüp ta tegelikult on. Jutt temaga alguses ei sujunud ja ei läinud käima. Teiste grupi inimestega saime hästi läbi ja kõik suhtlesid kogu aeg ja käisid väljas söömas, kuid Mikk oli eemalolev,” meenutab Tanja. 

2007. sattusid nad sama manadžmendi alla. ”Just siis hakkasime rohkem suhtlema, kuna veetsime ka aega ühes kontoris. Tekkis parem klapp ja tuli välja, et ta on täitsa nitševo mees,” ütleb Tanja kelmikalt. Nende kooselu sai alguse 2007. aastal ja abielluti 2016. aastal. Pidulik tseremoonia toimus Itaalias Toscanas Podere Finerri villas. 16. veebruaril 2018 sündis Tanja ja Miku perre poeg Teodor Saar. Loe täispikka intervjuud Tanja Mihhailova-Saarega lähemalt siit.

Täna jagab lauljatar sotsiaalmeedias imekaunist fotot. ”16 aastat koos. Nii tore, et sul on nii äge naine, Mikk Saar. Hea huumorimeelega ka eksole,” kirjutab Tanja ühise pildi juurde. 

Soovime kaunile paarile rohkelt koosoldud aastaid!

Vaata kaunist klõpsu ja jäädvustust lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad