Kaunid klõpsud! Liis Lemsalu andis viimase kontserdi enne beebipuhkusele jäämist

Liis Lemsalu sai esmakordselt emaks!
Liis Lemsalu sai esmakordselt emaks! — FOTO: TV3

Liis Lemsalu teatas juuni keskel õnnerohkest uudisest - naine on lapseootel! Nüüd, septembri lõpus, postitas ta Instagrami pildi ning andis teada, et tegi oma viimase live-kontserdi enne lapsepuhkusele jäämist.

"minu sees on praegu NIII palju erinevaid emotsioone, et ei oskagi tegelikult kõike sõnadesse panna.. ehk minu viimane live enne väikest puhkust. armastan oma tööd & ma armastan oma fänne. AITÄH, et mind toetate ja olemas olete, näeme juba varsti lavalaudadel," kirjutas Liis piltide juurde. 

Ka TV3.ee portaalile antud intervjuus sõnas lauljanna, et lapsepuhkusele minnes muusika loomine aga pausile ei jää!  “Plaanin ikkagi 100% (muusikaga – toim.) edasi tegeleda, aga ma ei kavatse niimoodi olemas olla. See detsembrikuu olen ma ära öelnud kolm jõulutuuri, aga ma kavatsen teha, aga samas mitte nii intentsiivselt. Ära ma kindlasti ei kao! Ma kirjutan juba praegu oma järgmist singlit. Töö pidevalt ja kogu aeg käib,”  rääkis Liis oma tulevastest plaanidest.

Hiljuti tuli Lemsalul välja ka uus singel "Planeet L". Kas tema uus singel “Planeet L” on aga vihje tulevasele beebi nimele? Küsimusele, mida “L” tähendab, vastas Liis kelmikalt ning päris lõplikku vastust me ei saanudki. 

Kommentaarid puuduvad