Kas tunneksid ära? Endine Paljas Porgand on tundmatuseni muutunud

Merilin Taimre
Foto: Buduaar

Paljas Porgandi nime all tuntuks saanud sisulooja Merilin Taimre, ehk praegu Cassia Shakti Šamotailo, on oma identiteedi täielikult ümber kujundanud. Tema viimaseid pilte vaadates võib täheldada suurt muutust, mille peale sisulooja ise ütleb, et ei tunnegi end enam eestlasena.

TV3 veebiportaal kirjutas aasta alguses, et kunagi trenni tegemist ja tervislikku toitumist propageerinud suunamudija on tänaseks võtnud kardinaalselt teistsuguse suuna ja ka tema loodav sisu keskendub hoopis vaimsele poolele. Selgus siis jahmatav tõsiasi – brändi Paljas Porgand enam ei eksisteerigi, vaid tänaseks esineb Cassia Shakti Šamotailo (varasemalt Merilin Taimre) hoopis teise nime alt.

Sisulooja on nüüdseks rohkelt maailmas ringi reisinud ja hõljub muutuste tuules. ”Kui ma jälle kodus, olen sean end suveks Tallinna, sest Eesti suved on tõepoolest parimad ja ma ei taha neist ilma jääda. Huvitav, kas ma sobin sinna, sest ma ei tunne end enam väga eestlasena,” avaldab ta oma sotsiaalmeedia postituse juures.

Lõpetuseks rõhutas blogija, et foto ei ole töödeldud ja sellel ei ole mingit filtrit. ”Kui su enda kallim arvab, et tegid pilditöötlust oma näo tuunimiseks, siis tundsin, et pean seda rõhutama,” märkis ta.

Vastuoluline blogija on korduvalt sattunud kriitikute hambusse oma tervisealaste väljaütlemiste ja tõekspidamistega. Muuhulgas on blogija korduvalt esinenud ka vaktsiinivastaste väljaütlemistega ning ise kritiseerinud vähipatsientide ravimeetodeid. 

Vaata tundmatuseni muutunud sisulooja postitust lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad