Reklaam sulgub sekundi pärast

Karvane kutsu ja hunnik roose: vaata, kuidas tähistasid eesti staarid tänavust sõbrapäeva

Kollaaž
Foto: kollaaž/Instagram

Täna, 14. veebruaril on sõbrapäev! Teeme selle puhul väikese ülevaate, kuidas tähistavad armastuse päeva Eesti tuntud tegelased.

Jüri Ratas ja tema truu sõber

Endine peaminister Jüri Ratas jagas sõbrapäeva puhul klõpsu koos oma koera Horrega. "Armsat ja heatujulist sõbrapäeva kõigile!" kirjutas ta südamliku foto juurde.

Merylin Nau ja salapärane austaja?

"Milliselt ekskutilt see kimp veel tuli? Mega-mega suur tänu Teile, mehed! Ma olen väga-väga õnnelik saaduste üle! Südamest suur rõõm!" jäi tõsielustaar salapäraseks, kellelt kingitus tuli.

Ilusüstide kuninganna Marju Karin

"Sada rubla või sada sõpra?" tõstatas Karin ühismeedias küsimuse ja vastas, et tema võtab mõlemad. "Ilusat sõbrapäeva kõigile!"

Telenägu Kethi Uibomägi

"Mu sõbrad on inimesed, kes on mu kõrval olnud pikki aastaid ja need, kes mind mu iseloomu veidrustega jätkuvalt armastavad. Te austate mu kirge töösse ja pühendunud karjeristi elustiili. Te teate, et kui mind pole parasjagu teiega, siis olen tööalase projektiga seotud ja maksimaalselt keskendunud. Ma vist olen üks kõige vähem aega leidev inimene, mis puudutab vaba aja veetmist, ja see on okei, minu sõbrad teavad, et ma mõtlen neile ja kui me kohtume, siis on see kvaliteetaeg," kirjutas saatejuht Instagramis.

Muusik Tanja Mihhailova-Saar jagas kasulikku õpetust

"Juhend, kuidas panna mees naeratama sõbrapäeva puhul?!?" kirjutas ta Instagramis ning jagas fotot abikaasa Mikk Saarega.

"1. Võta käega tema lõuast kinni

2. Kõdita habet (või paljast lõuga)

3. Naeratav mees ongi valmis

4. Tarbi kohe... enne kui jahtub maha

... või kingi talle südametega sokid!"

Muusik Piret Järvis-Milder 

"Tahtsin üle pika aja ühte sellist fotot, kus oleksin üksi peal. Napilt-napilt õnnestus, aga parima sõbrantsi peanupp jäi ikkagi ka pildi nurka. Niisiis tuli peaaegu sõbrapilt," kirjutas ta fotode juurde. Muusik vihjas tütrele, keda näeb teisel fotol agaralt pildile ronimas. Head armastuse ja sõpruse päeva!" kirjutas ta.

Luisa ja Taavi Rõivas: minu kalleim vara

Lauljatar Luisa Rõivas jagab Instagramis eriti lustlikut foto. "Minu kalleim vara ja parimad sõbrad on mu pere. Me oleme koos päris suureks kasvanud!"