Reklaam sulgub sekundi pärast

Karl-Erik Taukari laps näitab oma iseloomu: kust need geenid küll pärit on?

Johanna Alvin

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

Vaid loetud päevade pärast saab Karl-Erik Taukari poeg ühe aastaseks. Muusik avaldas "Ringvaates" antud intervjuus, et laps on juba ka oma iseloomu näidanud ning pannud vanemad küsitlema, kust poeg oma geenid sai.

2. aprillil eetris olnud "Ringvaate" saates uuris saatejuht Marko Reikop laulja Karl-Erik Taukarilt, kuidas noorel perel õieti läheb. Samuti küsis Reikop, kas muusiku lapsel on paremad kombed kui isal selles vanuses. "Ma ei mäleta ju,“ vastas Taukar naerdes. "Mulle öeldi küll, et olin väga tubli ja hea laps, kes ei röökinud liiga palju. Kui me elukaaslasega – kes oli ka lapsena väga tubli ja taltsas – oma pojakese iseloomu aeg-ajalt vaatame, siis mõtleme, et kust need geenid küll pärit on."

Taukar tõdeb, et elu lapsega on juba palju lihtsamaks muutunud ning naudib, et laps on juba ise maailma avastama hakanud. "Palju lihtsamaks on läinud. Ma sellise rookie (algaja - toim) isana võin oma kogemusest rääkida. Paljud ütlevad, et tuleks nautida seda aega, kui ta on ühe koha peal paigal. Mina ütleks, et ma väga naudin seda aega, kui ta ise juba avastab, siis ma ei pea talle kogu aeg šõud tegema. Muidu ta ju vaatas ühte suunda ja arvas, et kogu aeg peab meelelahutus käima.“

Muusiku Karl-Erik Taukari ja tema elukaaslase Kerli Kivilaane poeg sündis aasta tagasi 9. aprillil.

Vaata täispikka intervjuud Karl-Erik Taukariga "Ringvaatest"!

Kommentaarid puuduvad