Karl-Erik Taukar isadusest: usun, et on võimalik elada oma elu ja laps kasvab selle kõrval

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar — FOTO: TV3

Muusik Karl-Erik Taukari elus puhuvad tõelised muutuste tuuled – lisaks uue singli avaldamisele tuli hiljuti avalikuks, et tema ja Kerli Kivilaane perre sünnib sel kevadel laps.

“Hommik Anuga” saates rääkis Taukar, kuidas lapsevanemaks saamine saab olema uuel aastal üks tema peamisi fookusi. Samas on nad elukaaslasega ühisel arvamusel, et elu peab edasi minema.

“Kui ma vaatan oma elukaaslast, siis ma vahepeal unustan ära, et ta on lapseootel, sest ta suudab kõike teha. Ma arvan, et meil õnnestub see. Paljud inimesed kujutavad ette, kuidas mingid asjad hakkavad olema ja tegelikult läheb hoopis teistmoodi. Aga ma siiralt usun, et meil õnnestub elada oma elu ja laps kasvab selle elu kõrvalt.”

Peagi lapsevanemateks saavad Karl-Erik ja Kerli teavad ka oma lapse sugu, ent seda veel avaldama ei tõtta. “Proovime seda hoia oma pereasjana. Nüüd on lihtsalt läinud niimoodi, et minu uus laul ja meie ootuseuudis langesid samale perioodile, nii et nüüd tundub nagu ma oleks teinud lapse, et promoda oma uut singlit, mis oleks tõenäoliselt aasta turundustegu. Aga minus ei ole seda turundusgeeniust,” tõdeb ta.

Taukar, kes saab õige pea 34-aastaseks, ütleks, et on õppinud aru saama, et õnn on ära tunda elu kõige õnnelikumad hetked enne, kui nad läbi on. “Ma olen õppinud natuke neid ära tundma.”

Vaata intervjuud videost!

Kommentaarid puuduvad