Reklaam sulgub sekundi pärast

Justin Bieberi suurim fänn Sidni popstaari kontserdist: ta kahjuks ei nautinud laval olemist

Sidni Tomson
Sidni Tomson

Kanada popstaar Justin Bieber esines 9. augustil Helsingis Kaisaniemi pargis. Kontserti oli vaatama tulnud ka mõjuisik ja saatejuht Sidni Tomson, kes on Bieberi üks suurimaid fänne. Pärast kontserti jagas Tomson ka värskeid muljeid tv3.ee portaaliga.

''Kontsert oli minu jaoks veidi alla ootuste. Justin ei tundunud üldse nautivat laval olemist ja tegi kõike kuidagi poole energiaga. Samas ta on ka haige, mis võis olukorda korralikult mõjutada. Eriline oli kontsert selle poolest, et see toimus õues,'' sõnas mõjuisik.

Justin Bieber Kaisaniemi pargis.

Tema jaoks oli see neljas Bieberi kontsert. Siiani on ta käinud oma lemmikut kuulamas ainult siseruumides. ''Ma siiski tunnen, et see polnud kõige parem lahendus ja tunnen, et siseruumis oleks see kontsert kordades paremini töötanud ja kuidagi isiklikum olnud,'' arutleb Sidni.

Sidni Tomson on Bieberit armastanud alates 11 eluaastast. ''Kuulasin ta muusikat igapäevaselt ja arvan, et tema juures võlus mind eelkõige välimus ja kaunis lauluhääl. Ka see, kuidas ta tollel ajal oma fännidesse suhtus,'' arutleb Tomson.

Teismelise Sidni Tomsoni toasein
Teismelise Sidni toasein

Sidni kõige lemmikum Justin Bieberi laul on ''As Long As You Love Me''. See on olnud mu lemmik alates sellest, kui see välja tuli,'' avaldab ta. See pole saladus, et popstaari elus on olnud ka omajagu keerulisemaid aegu. Ka Sidni ütleb, et on fännina temaga koos korralikud Ameerika mäed ületanud.

''On olnud aegu, kus ta oli kõige kohutavam teismeline, aga mina olen alati ta kõrval püsinud. Kuid siis kasvasin mina suuremaks ja hakkasin oma ajuga asjadele mõtlema ning sealtkaudu ka Justini tegemisi enam mitte nii suure hurraaga toetama,'' räägib fänn, kes kaitses aastaid tagasi tulihingeliselt oma popiidoli tegusid. Sidni mainib, et hetkel on küll Bieberil vahelduva eduga mingeid jamasid, aga ta ise käib kaine mõistusega nendega kaasas ning ei kaitse teda igal sammul. 

Sidni unistab ka mõttest, et ehk tal on võimalik ka oma iidoliga kunagi kohtuda. ''Appi ma ei teagi, mida ma esimese asjana Justinile ütleksin. Ma arvan, et ma kallistaks teda ja tänaks, et ta eksisteerib,'' lisab ta tagasihoidlikult.

Sidni fännisärk
Sidni fännisärk